Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Fňukna Bára z Like House se hroutí, lidé ale mají jasno: Byla jsi taky zadaná, jdeš jen po prachách, vzkazují

Like House: Fňukna Bára Stříteská se hroutí
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
Like House

V reality show Like House se poslední dva týdny neřeší nic jiného než románek Marka Valáška a Báry Stříteské. Zpočátku se oba dva dušovali, že jsou jenom kamarádi a nic mezi nimi neproběhlo. Kamery ale v posledních dílech jasně ukázaly, že Datel si posadil Báru na kuchyňský pult a začala žhavá líbačka. I přesto, že se Datel i Bára snaží svést všechno na Adama Kajumiho, za naprosté hlupáky jsou tady oni, mají jasno lidé na sociálních sítích. 

Reality show Like House ukazuje, jak moc jsou influenceři přeceňovaní a že většina z nich jsou absolutní amatéři, kteří nemají páru o tom, do čeho šli a co se bude dít. Typickým příkladem je naivní Bára a influencer amatér Marek Valášek.

Jejich románek se stal tím nejkomičtějším v celém Like House, a to hlavně kvůli tomu, jak se k celé věci oba dva postavili. Nyní se to snaží všechno ututlat tím, že veškerou zodpovědnost hodí na jediného profesionála ve vile Adama Kajumiho, ale zralému publiku, které Like House sleduje, jsou jenom pro smích.

Bára zaujala pozici ufňukané a ublížené dívky a snaží se to uhrát na slzičky. To si měla ale možná rozmyslet dřív, než hned první týden nechala Datla, ať jí sahá na zadek a olíže obličej.

Už od prvních dílů se objevily spekulace o tom, že Datel a Bára spolu údajně spali. Oba dva okamžitě popřeli, že by spolu něco měli, a vzkázali, že jejich vztah je čistě přátelský.

Lidé mají Datla a Báry plné zuby

Ač to na první pohled vypadá, že Datel má obrovskou fanouškovskou základnu, která ho neustále podporuje, tak na sociálních sítích to vypadá trošku jinak.

Většina lidí se postavila na stranu nebohé expřítelkyně Datla Nikoly, která musela ve včerejším díle přihlížet tomu, jak její partner líbá po pár dnech úplně cizí holku a osahává ji.

Podle některých komentářů ale ani Bára není svatá. "Bára se rozešla se svým starším přítelem po několikaletém vztahu přes telefon v den, kdy se rozešel Marek Valášek alias Datel s Nikol," píše jeden z komentujících.

"Bára měla před Like House něco jako vztah. Ten kluk je z toho dost špatný. Scházeli se a teď to utnula," píše další.

"Bára je na prachy," rozčilují se další. Nejhorší podle lidí na tom ale je, že Bára a Datel se snaží dostat do pozice ublížených a svést veškerou zodpovědnost na Adama Kajumiho. Tohle bude ještě hodně zajímavá podívaná, shodují se všichni, kteří Like House označují za jednu z největších bizarností na televizních obrazovkách.

Související články

Další články