Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Fňukající Leoš v souboji s vtipným Kazmou prohrál: Mareš ztratil sympatie diváků…

Kazma tentokrát Leoše Mareše převálcoval.
Zdroj: Instagram, youtube.com
+ Dalších 44 fotografií
GLOSA: Moderátor Leoš Mareš (42) verus bavič Kazma (33). Tento spor opět zajímá celé Česko. Na počátku byla sázka o jedno ferrari. Na konci vidíme fňukajícího Mareše a Kazmu, který sklízí ovace publika.

Internetový bavič Kazma (33) vypustil do světa novou One Man Show. Prý chtěl pohnout myšlením všech Čechů a seznámit je s projektem 1/10 (jedná se o kampaň, aby lidé nebyli lhostejní k dopravím nehodám). Kazma také dává veřejný apel, abychom na síti neodsuzovali lidi, které osobně neznáme. Abychom na sociálních sítích nehejtovali lidi, když neznáme skutečné pozadí jejich jednání.

Kazma se ve finále One Man Show staví do role pozitivního hrdiny, který mění stereotypy v populaci. Ponechme nyní stranou, zda náhodou Kazmovi od začátku přeci jen nešlo o to Marešovo ferrari. Důležitý je přeci výsledek. A tady jasně boduje Kazma.

Ten dokázal přesvědčit ohromné procento lidí, že stojí na straně dobra. „Jsi frajer. Tak to jsem netušil. Já jsem měl předsudky o tom, že chceš to ferrari, ale nakonec si chtěl jen pomoc na dobrou věc. Kámo smekám. Asi nejsem jediný, který to tu píše, ale to je jedno. Jsem rád, že si pomohl ostatním,“ píše v internetové diskuzi Tomáš Petráš. A není sám, kdo před Kazmou smeká klobouk.

Kazma je mistrem střihu. Iluzionistou, který ví, jak fungují emoce lidí v moderní době. To všechno o něm víme. Ale hlavně je mediálním vítězem, který prostě dokázal 90 procent diváků přesvědčit, že to myslel opravdu dobře.

Je to kladný hrdina, který pomáhá dobré věci a ještě umí pobavit. Dostává se mu odpuštění a ocenění.

Na straně druhé je Leoš Mareš (42). Ten po zhlédnutí One Man Show působí jako fňukal, jenž se bojí o své ferrari, které má přeci na leasing. Mareš vysvětluje, proč ferrari neprohrál a proč se ho nevzdá. Lpí na luxusním voze a ztrácí lesk i potlesk. Závěrečné ovace v této hře patří Kazmovi a je úplně jedno, s jakými hrál kartami. Češi si pamatují vítěze. Tentokrát je to Kazma.

Související články

Další články