Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Flusnu mu do ksichtu, zuří náhradní manželka! Vězeňkyni Andree ve Výměně rupnou nervy

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
vztek
Ve středeční premiérové Výměně manželek diváci tentokrát neuvidí bezzubé špindíry a extrémně zanedbané děti. Ačkoliv o špínu nebude nouze, z reality show se pro jeden večer stane pořad Výměna muklů. Co se bude dít?

Na jedné straně Andrea, máma čtyř dětí, která pykala za své skutky ve vězení, a na druhé mladá Markéta, taktéž máma čtyř dětí, která žije v područí žárlivého partnera. Zvládne Andrea deset dní v přítomnosti manipulativního a neskutečně žárlivého Pavla? Poradí si Markéta s přísným Milanem v jinak celkem poklidné domácnosti?

Už teď je jasné, že Andrea 10 dní zvládne jen tak tak. Pěkně jí totiž rupnou nervy a vztek si vykřičí na kameramana. "Držte mě, protože já mu ji takovou nahulím! Když to ukončí, tak mu flusnu normálně do ksichtu," křičí na šokovaný štáb rozhněvaná Andrea, která šla do Výměny manželek proto, aby si manžel uvědomil, že i za ní se chlapi otáčí.

Mladší manželka Markéta má už jen z fotek visících na stěně z náhradního manžela strach. Jsou její obavy opodstatněné, nebo se bude mít lépe než s majetnickým Pavlem? Stejně jako Andrea, i Milan byl ve vězení a je přesvědčený, že pokud půjde mezi 8 očí, skončí znovu v base.

Související články

Další články