Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Floutek z pasáže skončil jako vysloužilý rytíř: Lukáš Vaculík září v pohádce

Lukáš Vaculík se hodně změnil.
Zdroj: csfd.cz
+ Dalších 7 fotografií
Idol dívčích srdcí byl dříve Lukáš Vaculík (56). Dnes už má k playboyům slušňákům a floutkům, které hrával, daleko, a proto dostává role, které se k jeho vyzrálému vzhledu hodí. Už totiž nevypadá jako mladíček. V pohádce Pravý rytíř si zahrál roli otce, který má na syna Vincenta vysoké nároky. No poznali byste ho vůbec?

Lukáš Vaculík byl jako začínající herec k nakousnutí. Za mnohá léta v herecké branži ale logicky zestárl, a tak role vesnických kluků a poflakovačů už nedostává. V pohádce Pravý rytíř si zahrál vysloužilého rytíře, který doprovází syna Vincenta na každém kroku. Ten je jeho pravým opakem.

Vaculík ve filmu není téměř k poznání. Divačky asi nejvíce zaujal ve filmu Láska z pasáže nebo o něco později v seriálu Proč bychom se netopili, kdy na sobě začal viditelně makat a jeho figura neuvěřitelně zmužněla. Jako rytíře ho odhaleného moc neuvidíme, jelikož jeho muskulaturu zakrývá brnění.

Související články

Další články