Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Florane Russell testuje hračky do vaší ložnice: Zažijte revoluci v potěšení ženy!

Zdroj: Nechy Foto
+ Dalších 5 fotografií
Florane testuje
Zbořila svět filmů pro dospělé a nyní bude testovat hračky do vaší ložnice! Opět je tu Florane Russell a provede vás světem erotických pomůcek. V dnešním díle se podíváme na Womanizer - unikátní stimulátor klitorisu, díky kterému budete za minutu na vrcholu.

Dnes si představíme Womanizer, jediný originální stimulátor klitorisu, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec.

Vzhůru na cesty

V pátek mi přišla nová hračka na testování od Erotic City a jelikož jsem jela na víkend do Ústí a měla jsem tak celou sobotu sama pro sebe, nezapomněla jsem si Womanizer přibalit do kufru. Celou cestu vlakem jsem se těšila, že mě dostane až na vrchol. Bohužel jsem však dorazila unavená, padla rovnou do postele a usnula.

Příjemné odpoledne

Když jsem se vzbudila a zjistila, že je venku ošklivé počasí, přemýšlela jsem, co budu celý den sama doma dělat. Naštěstí mi hned došlo, že mám s sebou svého nového kamaráda. Nasnídala jsem se tedy, došla se psem, poklidila, uvařila oběd a rozhodla se, že je čas na relax. Napustila jsem si vanu, dala do ní voňavou pěnu a při sklence mého oblíbeného bílého vína čtvrt hodiny relaxovala. Po koupeli jsem si oblékla saténový župánek a konečně se pustila do testování nové hračky.

Příslušenství

Na první pohled mě zaujalo otevírání krabičky. Nebudu vám lhát, chvíli jsem přemýšlela, jak se do ní vůbec dostat. Ale jako správná blondýna jsem to zvládla! Po otevření krabičky na mě vykoukla růžová hračka a já se nemohla dočkat, až vyzkouším její zázračné schopnosti. Doufala jsem, že bude nabitá a že mě už nic nebude zdržovat od rozkoše. Naštěstí byla. V krabici tedy mimo jiné samozřejmě byla i nabíječka zabalená v malé krabičce s náhradní sací hubičkou, ale naštěstí jsem tedy nabíjet nepotřebovala. 

Sáček na cesty

Lehce jsem projela návod k použití, ale v podstatě jsem ani nemusela. Erotické hračky totiž zbožňuji, mám s nimi bohaté zkušenosti a jelikož se všechny ovládají dost podobně, nemám s jejich obsluhou problém. To mě více zaujal stylový neprůhledný sáček, kam se dá Womanizer v případě potřeby schovat. Já podobné sáčky používám v případě, když někam cestuji. Jinak mám erotické pomůcky uloženy v originálních krabicích. Také jsem nahlédla do informací o vlastnostech přístroje, abych neudělala chybu a věděla, co vlastně zkouším. Dočetla jsem se, že je hračka vodotěsná, což mě velmi potěšilo a také, že je k dispozici dvanáct stupňů intenzity – od extra jemné až po ultra silnou. Více informací se dočtěte na stránkách Erotic City, kde můžete Womanizer exkluzivně koupit.

Zajímavá funkce

Nejdůležitější funkcí je Smart Silence, která zajišťuje, že Womanizer Premium začíná fungovat teprve tehdy, když se téměř dotýká pokožky. Jakmile Womanizer vzdálíte od těla, vypíná se, což šetří baterii a používání je výrazně tišší. Pokud vám však tato vychytávka nevyhovuje, funkci Smart Silence můžete deaktivovat stisknutím tlačítek E+ a E- současně po dobu dvou vteřin.

Vzhůru do světa rozkoše

Konečně jsem se mohla vrhnout na testování samotné a musím s čistým svědomím říct, že tato erotická pomůcka je naprostá bomba! Orgasmus přišel nečekaně rychle a hned na první pokus, stačilo jen přidávat na intenzitě. První testování tedy trvalo jen minutku, tak jsem byla zvědavá, jak dlouho bude trvat další pokus. A zase jsem měla orgasmus hned. Takhle jsem to vyzkoušela několikrát, a když už jsem byla dostatečně znavená, rozhodla jsem se rozkoš ukončit a prolistovat si katalog ostatních pomůcek Erotic City, který jsem dostala společně s hračkou.

Další kolo

A jelikož jsem popleta, zapomněla jsem Womanizer uklidit a samozřejmě si ho všiml manžel hned, co přišel z práce. No a co myslíte? Následovalo další kolo! To mi samozřejmě vůbec nevadilo, a ten den jsem usínala naprosto uspokojená. Ráno jsem hračku omyla vodou, osušila a uklidila zpět do krabice, aby byla erotická pomůcka připravena k dalšímu použití. Pamatujte, že hlavní vizí Erotic City je vnímání erotiky jako středobodu spojujícího zdraví, fungující partnerské vztahy a hlavně radost!

Pokud vás ohledně testování hraček cokoliv zajímá, můžete se mě zeptat i na sociálních sítích. Budu se těšit!

Související články

Další články