Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Florane Russell testuje hračky do vaší ložnice: Zažijete divočinu a budete to chtít pořád

+ Další fotografie
Zbořila svět filmů pro dospělé a nyní bude testovat hračky do vaší ložnice! Opět je tu Florane Russell a provede vás světem erotických pomůcek. V druhém dílu se podíváme na erotickou hračku Stronic G, která je určena výhradně pro dámy. Jdeme na to!

V prvním díle našeho seriálu jsem testovala Mantu, která je určena mužům a párům, dnes konečně přišel čas i na nás ženy. Firma Fun Factory mi k testování nabídla úžasný přístroj Stronic G, který si po zadání kódu EOM19 můžete až do konce roku objednat s 20% slevou na webu www.honitka.cz

Designový skvost

Při koupi přístroje Stronic G vás zaujme už samotná krabice, ve které je pomůcka dodávána. Na její přední straně je přístroj vyobrazen v takové barvě, která se uvnitř nachází. Já mám Stronic G ve fialové barvě a musím říct, že je velmi pěkný, stylový a decentní. Na boku se nachází informace o pomůcce, takže se rovnou dozvíte, co od ní můžete očekávat. Skvělé také je, že krabice má hygienickou pečeť, takže víte, že na pomůcku před vámi nikdo nesahal. Uvnitř balení se samozřejmě nachází přesný a podrobný návod, jak hračku spustit, samotný Stronic G a nechybí tam ani nabíjecí kabel.

Stimulace bodu G

Fun Factory Stronic G je nový hands-free pulsátor speciálně uzpůsoben pro stimulaci bodu G. Vibrace tady nehledejte. Stronic G má pouze extra silné pulzy. Pulsátor je vyrobený ze 100% lékařského

silikonu, takže je velice příjemný na dotek. Také je snadno udržovatelný a navíc vodotěsný, takže vám může dělat společnost jak ve vaně, tak ve sprše nebo vířivce.

Funkce a ovládání

Přístroj má sedm rychlostí a tři rytmy. Ovládání je velice jednoduché, protože na pulsátoru najdete pouze tři tlačítka. Nejprve je třeba hračku odemknout. To provedete podržením tlačítek + a FUN. Stačí zhruba pět vteřin a Stronic G je odemčený. Pro zapnutí pak stačí krátce přidržet tlačítko FUN. A pro vypnutí stačí opět na pár vteřin přidržet tlačítko FUN. Pokud chcete pulsátor uzamknout, stačí přidržet tlačítko - a FUN.

Nabíjení přístroje

Stronic G se nabíjí pomocí USB kabelu. Využívá systému Click n 'Charge, kdy část nabíjecího adaptéru s magnetickou koncovkou jednoduše přiložíte na nabíjecí místo vibrátoru a druhou

část nabíjecího kabelu dáte do počítače, notebooku či adaptéru pro mobilní telefony. A pak už jen čekáte, až se pulsátor nabije a vy si budete moci užít spoustu radosti. Pozor! Výrobce nedoporučuje používat gel na silikonové bázi. Údržba pomůcky je velice snadná, stačí pulsátor omýt vodou a poté nejlépe ošetřit antibakteriálním čistícím sprejem.

Osobní zkušenost

Osobně se mi na přístroji Stronic G líbí, že je velmi příjemný na dotyk, takže bych se s ním nejraději pořád mazlila. A ten jeho tvar! To je bomba! Přesně sedí na bod G. Další klady vidím v tom, že má velkou nabídku pulzů, takže si vybere každá žena. Pulsátor je velice tichý, takže nevzbudí ani vedle spícího partnera, tudíž ho můžete používat kdykoliv máte chuť. Tím, že je vodotěsný, mám také nového kamaráda do vany. Super také je, že k jeho používání nepotřebuji ruce, tudíž je mám volné na další hrátky. A kdyby vám přece jen vyklouzával, tak si stačí podložit zadeček polštářem a vše bude v pořádku. Třešničkou na dortu je na pulsátoru cestovní pojistka, takže když si ho vezmu na cesty, nemůže se stát, že se celý dopravní prostředek dozví, co si vozím s sebou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy