Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Florane Russell testuje hračky do vaší ložnice: Vstupte do světa BDSM praktik a okořeňte si vánoční čas!

Zdroj: archiv Florane Russell
+ Další 3 fotografie
Florane testuje
Zbořila svět filmů pro dospělé a nyní bude testovat hračky do vaší ložnice! Opět je tu Florane Russell a provede vás světem erotických pomůcek. Dnes se podíváme na problematiku BDSM. Že nevíte, co to je? Naše zkušená učitelka intimností vám vše vysvětlí a možná i vy přijdete těmto praktikám na chuť.

Tak jsem po nějaké době zase zpět a myslím, že právě včas. V dobách, kdy většinu času trávíme doma, to chce nějaké zpestření. A jelikož jsem dostala skvělý dárek od sexshopu Vibrátory.net, rozhodla jsem se vám dnes představit problematiku BDSM.

Co je BDSM?

Jako první si pojďme říci, co to BDSM vlastně je. Stručně řečeno, tato zkratka se skládá ze slov bondage, discipline, dominantion and submission – svazování, poslušnost, dominance a submisivita. Obecně metoda BDSM označuje širokou škálu sexuálních praktik, které jsou založeny na vzájemné domluvě, kdy je jeden z partnerů nadřazen tomu druhému. Základem BDSM je absolutní oddanost a poslušnost dominantní osobě.

Jak funguje?

Nemáte se ale čeho bát! Tento vztah vždy doprovází předem dohodnutá pravidla, což zjednodušeně znamená, že necháte toho druhého dělat to, na čem se předem domluvíte. A dejte si pozor, ať nepřekročíte hranice, to se u BDSM nevyplácí. V tomto případě je NE opravdu NE a pamatujte, že nesmíte zajít dál, než vám podřízená osoba dovolí.

Nejoblíbenější praktiky

Mezi nejoblíbenější BDSM praktiky například patří svazování, hrátky s voskem, poutání, spank neboli plácání a mnoho dalších praktik. Při svazování samozřejmě dávejte pozor na krevní oběh a při hrátkách s voskem používejte speciální vosk k tomuto účelu určený. Inspiraci také naleznete v nejrůznějších BDSM magazínech, které já sama ráda čtu.

Vstup do BDSM světa

Osobně mám nejradši a nejčastěji používám erotické sady, které obsahují pouta, provazy, plácačku a svorky na bradavky. Také mě baví roztodivné BDSM pomůcky. Pokud s BDSM začínáte, pak je právě pro vás ideální základní sada Pornhub ze sexshopu Vibratory.net, který právě toto obsahuje. Pojďme si ho trochu blíže představit.

Základní sada Pornhub

Najdete v ní má oblíbená pouta, a to na ruce i nohy. Dále roubík, masku na oči, plácačku a pevný provaz. Těchto několik pomůcek je bohatě dostačujících k vašemu vstupu do BDSM světa. Pokud bych pak měla na této sadě něco vypíchnout, tak je to velice zajímavě zpracován roubík a maska na oči, která musí sednout prostě každému. Já jsem už stihla otestovat pouta a jsem naprosto spokojená. Alespoň teď vím, jak budu s partnerem trávit vánoční čas!

Pokud chcete vědět o mém životě a práci více, můžete mě sledovat na Instagramu!

Související články

Další články