Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Florane Russell testuje hračky do vaší ložnice: Toto je nová dimenze milování

Testujeme s Florane
Zbořila svět filmů pro dospělé a nyní bude testovat hračky do vaší ložnice! Opět je tu Florane Russell a provede vás světem erotických pomůcek. V prvním díle se podíváme na erotickou pomůcku Manta, která je určena mužům a párům. Jdeme na to!

První pohled

Při pohledu na přední stranu krabice Manty uvidíte obrázek hračky v barvě, kterou jste si vybrali. Mně byla poskytnuta od e-shopu www.honitka.cz k testování v barvě modré. Na zadní straně najdete informace o produktu. Krabice má hygienickou pečeť, takže víte, že před vámi do ní nikdo nesahal. Po otevření krabice na vás vykoukne podrobný a přehledný návod a pod ním již je samotná hračka. V krabici najdete také nabíjecí kabel.

Estetická a funkční stránka

A teď se pojďme podívat na hračku samotnou Manta má velice zajímavý a luxusní vzhled. Její ergonomický tvar se hodí pro každou velikost penisu, pružná "křídla'' ho dokonale obepnou, ať už u kořene, nebo u žaludu. Na dotyk je předmět velice příjemný, jelikož je vyroben ze 100% lékařského silikonu, tudíž je hypoalergenní. Manta má 12 vibračních programů - 6 vibrací,6 vibračních režimů/rytmů.

Ovládání hračky

Ovládání je velice jednoduché, na hračce jsou pouze tři tlačítka. Jedno na zapnutí a dvě na přepínání režimu vibrací. Ještě bych dodala, že Fun Factory Manta je velice tichá a navíc vodotěsná, takže si můžete užívat hrátky i ve sprše nebo ve vaně. Nabíjení je též velice jednoduché. Přístroj se dobíjí pomocí magnetického systému Click n 'Charge. Na jednom konci je klasický USB konektor a na druhém konci jsou dva magnetické špuntíky, které se přitisknou k hračce. Výrobce doporučuje používat gel na vodní bázi, ne silikonové, ty se totiž navážou na povrch hračky a ta pak nevypadá hezky.

Údržba

Fun Factory Manta má velmi snadnou údržbu. Po použití ji stačí omýt vodou s kapkou mýdla nebo použít dezinfekční přípravek.

Osobní zkušenost

Jelikož testující jsem já a ne můj manžel, šli jsme Mantu vyzkoušet společně. Partner měl bohužel smůlu se sólo hrátkami. Mohu upřímně říct, že experiment s Mantou mi přinesl úplně nový rozměr milování. Doporučuji polohu na koníka, kdy si přístroj dáte mezi vaše těla. Cítila jsem tak vibrace na správných místech. Jen si dejte pozor, ať moc neskáčete nahoru a dolů, spíše využijte pohybu boků. Hýbejte s nimi dopředu, dozadu i do stran. Vibrační programy nejsou zbytečně silné, ani slabé, podle mého názoru tak akorát, tudíž jsem byla s erotickou hračkou velmi spokojena a jsem si jista, že ji s manželem budeme často využívat.

Sleva pro vás

Pokud při nákupu na www.honitka.cz uvedete slevový kód EOM19, získáte na nezlevněné zboží 20% slevu! Slevu lze uplatnit do 31. 12. 2019.

Související články

Další články