Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Florane Russell testuje hračky do vaší ložnice: Neuvěřitelná rozkoš v mnoha polohách

+ Dalších 5 fotografií
Erotika
Zbořila svět filmů pro dospělé a nyní bude testovat hračky do vaší ložnice! Opět je tu Florane Russell a provede vás světem erotických pomůcek. Do nového roku vkročíme s masážní hlavicí se dvěma nástavci Dorcel Kit Wanderful, která vám přinese několikeré potěšení.

Ve spolupráci se sexshopem Sexshopik.cz jsem se vrhla do testování další úžasné hračky, která udělá z ložnice místo, odkud se nebudete chtít hnout ani na krok. Jedná se o masážní hlavici s dvěma nástavci Dorcel Kit Wanderful.

Designový skvost

Masážní hlavice je v černé barvě a je zabalena v černé luxusní krabici, která má přední stranu průhlednou., tudíž rovnou vidíte, na co se můžete těšit. V krabici samotné pak najdete masážní hlavici, dva zajímavě tvarované nástavce, srozumitelný návod k použití a v neposlední řadě černý saténový sáček s logem Dorcel pro diskrétní uložení erotické pomůcky. Samozřejmě nechybí USB nabíjecí kabel. Na zadní straně jsou nejen informace o hračce, ale i návod jak se ovládá. Na krabici je hygienická pečeť, díky které máte jistotu, že před vámi nikdo krabici neotevřel.

Co nabízí

Masážní hlavice je vyrobena ze silikonu se sametově hebkým povrchem. Jedná se o hypoalergenní a zdravotně nezávadný materiál, který je příjemný na omak. Silikonová masážní hlavice je 100% voděodolná, tudíž si s ní můžete hrát i ve vaně. Hlava hlavice je pružná a pohyblivá ve všech směrech. První nástavec takzvaný "králíček" je perfektní na stimulaci klitorisu a bodu G. Druhý, který je z pevného, ale zároveň flexibilního silikonu, je ideální na anální stimulace. Přístroj se velice snadno ovládá pomocí tří tlačítek. Hlavice nabízí osm vibračních rychlostí a dvacet programů, ze kterých si musí vybrat naprosto každý.

Snadné ovládání

Tlačítkem na spodní části se hračka zapne. Následně si stiskem prostředního tlačítka zvolte jeden z dvaceti vibračních programů a stiskem horního tlačítka rychlost vibrací. A až bude po hrátkách, hlavici jednoduše vypněte stiskem spodního tlačítka.

Pravidelná údržba

Čistit by se hračka měla samozřejmě po každém použití. Výrobce doporučuje používat antibakteriální čistící sprej. Také je doporučeno používat lubrikační gel pouze na vodní bázi, silikonové lubrikační gely by totiž mohly povrch přistroje poničit. Masážní hlavice se nabíjí pomoci přiložené nabíječky.

Osobní zkušenost

V první řadě jsem se moc potěšila, že mám do své sbírky další masážní vibrátor Dále se mi líbí design masážní hlavice, černá barva totiž nikdy nezklame a zlatý pruh na spodní části je velice elegantní. Samozřejmě oceňuji, že mám na výběr tolik vibračních programů a vibrací. Nemám totiž moc ráda hračky, které mají jenom silné vibrace, není to po chvíli příjemné. Hračka je velice lehká a není přehnaně velká, takže vás po chvíli nebolí ruka. A když si ji vezmete na cesty, nezabere vám půl kufru. Další plus vidím také v tom, že nemusí být neustále připojena k elektrickému proudu. Stačí ji jen nabít a pak už si můžete nerušeně užívat. A nebojte, vydrží nabitá opravdu dlouho!

Pokud si nevíte rady s výběrem vibrátorů, tak vás odkážu na praktický článek v magazínu sexshopiku s názvem: Jak vybrat vibrátor?

Sledujte Florane Russell na jejím Instagramu.

Související články

Další články