Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Florane Russell testuje hračky do vaší ložnice: Nejdokonalejší pomůcka pro sebeuspokojování mužů i žen

+ Dalších 13 fotografií
Florane testuje
Zbořila svět filmů pro dospělé a nyní bude testovat hračky do vaší ložnice! Opět je tu Florane Russell a provede vás světem erotických pomůcek. Dnes se podíváme na vibrační masturbátor pro muže, jaký jste ještě neviděli. Žhavá novinka ManWand předčí vše, co jste doposud při sebeuspokojování zažili.

Dnešní produkt, kterému se podíváme pod pokličku, je vibrační masturbátor pro muže i pro ženy ManWand. Sice je tento přístroj určen spíše pro muže, ale užít si s ním mohou i ženy. Vychází z klasické masážní hlavice pro ženy a skládá se z vymodelovaného lůžka. Partnerka se může na vašem potěšení podílet. Dejte jí masturbátor do ruky a nechte ji vést nebo si diktujte rytmus dle libosti.

Testovací den

Já jsem dostala od eshopu Sexshopik.cz masturbátor pro muže ManWand už před pár týdny, musela jsem ale počkat, až bude mít partner na zkoušení nové hračky náladu, což se bohužel nestává tak často jako u mě. Nakonec ale přišel den D, kdy jsme byli s partnerem oba doma a rozhodli jsme se si udělat pěkné odpoledne. Bylo na čase, protože jsem od rána měla špatnou náladu, tak jsem prostě potřebovala něco, čím si den vylepšit. Domluvila jsem se s manželem, že si zajdeme do kina a na jídlo. Hezky jsem se nalíčila, oblékla a po kině dokonce stihla ještě nějaké ty nákupy. Pak už byla má nálada samozřejmě lepší, a když partner viděl, jaký to na mě mělo vliv, sám se doma chopil iniciativy a rozhodl se jít do testování honítka ManWand.

Jak začít

Nejprve jsme si dali sprchu, já si oblékla nové spodní prádlo, nalili jsme si sklenku vína a vrhli se na společnou testovačku. Po otevření krabičky, ve které se nachází masturbátor, jsme nalezli ještě nabíjecí kabel, černý sáček na uložení erotické hračky a samozřejmě také návod k použití. Jelikož nejsme žádní začátečníci, hned nám bylo jasné, jak oboustranný masturbátor funguje.

Možnosti použití

Masturbátor vychází z klasické masážní hlavice pro ženy a skládá se z vymodelovaného lůžka. Lůžko je složené ze dvou manžet a je velice měkoučké a příjemné na dotek. Manžety jsou ohebné a hodí se pro všechny typy penisů. Navíc má 20 vibračních programů a různé vibrační rychlosti. Nyní vám doporučím tři možnosti použití, dvě pro muže, poté při masturbaci nebo v páru nebo pro ženy.

První způsob

Jedná se o pasivnější metodu. Do vibračního lůžka vložte obnažený žalud, zapněte vibrační programy a bez jakéhokoliv pohybu se nechte unášet k vrcholu. Zpočátku jsem sice byla k tomuto způsobu skeptická, ale skutečně to funguje.

Druhý způsob

Jde o klasickou metodu masturbace. Případně můžete partnerce svěřit přístroj do ruky a nechat se vést a stimulovat se přitom orálně.

Třetí způsob

Ženy mohou použít špičku hlavice pro předehru na stimulaci klitorisu nebo bradavek.

Moje doporučení

Pro mě je nejlepší způsob ten, kdy partnera orálně uspokojuji, zároveň mu hračkou jezdím po údu a přitom zkouším různé vibrační programy a rychlosti. Aby si neužíval jen on, stačí na něj nasednout a vychutnávat si vibrace na těch správných místech. Ani nejde popsat, jak to byl krásný večer a příjemný intimní prožitek ve dvou. Podle mě by oboustranný masturbátor ManWand měly vyzkoušet všechny dvojice, kterým dochází při sexu šťáva. Skvělé je, že ManWand je vyroben ze 100% lékařského silikonu, čímž je velice příjemný na dotek. Třešničkou na dortu je, že ho můžete používat i ve vaně nebo sprše. Na škodu není ani použití lubrikačního gelu Pjur Aqua

Údržba

Po použití jsem hračku omyla desinfekčním přípravkem a ošetřila antibakteriálním sprejem na erotické pomůcky. Následně jsem ji dala dobýt na další hrátky. Po tom, jak byl partner nadšen, to jistě nebude dlouho trvat!

Finální hodnocení

A nyní pojďme ke konečnému hodnocení. Hlavním plusem ManWandu je to, že se jedná o dobrou alternativu umělé vagíny a také je vhodný pro rychlovky. Dalším plusem je univerzálnější použití v páru nebo při stimulaci klitorisu. Mínusem je hlučnost a pro mnohé i tvar.

Další zajímavé recenze mastubátorů naleznete na magazínu sexshopik.cz nebo se mě můžete na cokoliv zeptat na sociálních sítích

Související články

Další články