Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Florane Russell testuje hračky do vaší ložnice: Dopřejte si intimní masáž celého těla a stimulujte body

Zdroj: Archiv Florane Russell
+ Dalších 8 fotografií
Florane testuje
Zbořila svět filmů pro dospělé a nyní bude testovat hračky do vaší ložnice! Opět je tu Florane Russell a provede vás světem erotických pomůcek. V dnešním díle se podíváme na oboustranný vibrátor Dorcel Dual Orgasms, který slouží pro stimulaci klitorisu i na masáž celého těla.

Dnes si představíme vibrátor Dorcel Dual Orgasms, který je unikátní tím, že slouží k dvojímu použití. Jde o vibrační hlavice a rotační vibrátor v jednom, kdy každý konec má svůj motorek. Masážní hlavice s flexibilním krkem slouží pro stimulaci klitorisu i masáž celého těla. Vibrátor s rotujícími kuličkami uvnitř a s mírně zahnutou špičkou je ideální na stimulaci G-bodu. Tohoto příjemného společníka jsem dostala od eshopu Sexshopik.cz.

Luxus nebo romantika

První věc, ze které jsem byla nadšená, byla vizuální stránka přístroje. Ten můj má černo zlaté provedení, ale seženete ho i v růžovo stříbrné barvě, takže můžete volit mezi luxusem a romantikou. Hned, co jsem otevřela krabici, na které je vibrátor vizuálně znázorněn, jsem se nemohla dočkat, až ho použiji.

Sáček pro diskrétnost

Naordinovala jsem si tedy romantický večer a partnera požádala o pomocnou ruku. Nebylo třeba ho moc přemlouvat, sám se těšil, až na vlastní oči uvidí, jak tenhle zázrak rozkoše funguje. Nalili jsme si skleničku bublinek, otevřeli krabici a začali zkoumat obsah. Kromě vibrátoru jsme objevili i černý látkový sáček s logem Dorcel, do kterého můžete přístroj uschovat a nemusíte tak zbytečně skladovat krabici. Samozřejmě nechybí ani USB nabíjecí kabel, který při cestách nezapomeňte doma, abyste si mohli zpříjemnit večer všude, kde se právě budete nacházet.

Zdraví nezávadný

Díky informacím, které jsou k danému přístroji k dispozici, jsme se dozvěděli, že je vyroben ze zdravotně nezávadného lékařského silikonu. Ten se vyznačuje jemností, příjemností na dotek, snadnou údržbou a hlavně tím, nevyvolává žádné alergické reakce. Zlatá část kolem ovládacích prvků je vyrobena z ABS plastu, takže nemusíte mít strach, že byste zkoušeli něco nebezpečného pro své tělo.

Jízda ve vodě

Když jsme se dočetli, že je duální vibrátor voděodolný, přesunuli jsme se do koupelny a začali jsme sedm vibračních programů u masážní hlavice a sedm rotačních rychlostí u vibrátoru zkoušet. Po zapnutí krátkým stiskem se rozsvítilo modré podsvícení, které uvedlo přístroj do chodu. Spodním tlačítkem jsem zapnula masážní hlavici a horním rotačním vibrátor. Jízda tak mohla začít!

Dbejte na čistotu

Aby oboustranný vibrátor lépe klouzal, použila jsem lubrikační gel na vodní bázi. Pokud ho doma nemáte, raději neexperimentujte a na silikonové gely a oleje raději zapomeňte. Neomývejte ho ničím jiným než vodou a antibakteriálním čistícím sprejem na erotické pomůcky. Na tento typ přístrojů rozhodně nepatří nic na bázi alkoholu nebo acetonu, to by mohlo na vašem novém kamarádovi nechat pěknou paseku. Nabíjecí USB kabel strkejte do zadní části hračky pod zlatý proužek a druhý konec připojte k jakémukoliv USB zařízení.

Radost pro přítele

Já osobně jsem si nejvíce užila to, že jsem měla dva zážitky v jednom. Masážní hlavice i vibrátor mi totiž dráždily bod G, takže jsem nemusela používat několik erotických pomůcek najednou. Ani manžel nebyl o taje kvalitního a osvědčeného oboustranného vibrátoru Dorcel Dual Orgasms ochuzen. Při souloži jsem si jím totiž mohla dráždit klitoris, čímž se pro mě stal sexuální prožitek s partnerem ještě vzrušivější než obvykle.

Intenzita pro všechny

Když máte chuť na něco drsnějšího, zvýšíte intenzitu, když se chcete jen jemně mazlit, pro změnu ji ztlumíte. Díky velkému množství programů si rozhodně vybere každá žena. Vše umocní příjemný povrch a pocit bezpečí, čistoty a jistoty, že se jedná o zdravotně nezávadnou hračku.

Na brzkou viděnou

Po příjemně prožitém večeru jsme vibrátor umyli, vydezinfikovali, schovali v černém sáčku do nočního stolku a nyní je připraven k dalšímu použití. Určitě na svou další šanci nebude čekat dlouho!

Pokud si nevíte rady s výběrem vibrátorů, tak vás odkážu na praktický článek v magazínu sexshopiku s názvem: Jak vybrat vibrátor?

Pokud se chcete dozvědět více, sledujte Florane Russell na jejím Instagramu.

Související články

Další články