Jeden by si řekl, že po prvním castingu má Petr Borkovec cestu do finále naprosto jistou. Jenomže stejně tak, jako je tenhle mladík pohledný, tak je také magnet na průsery. V divadle chtěl i s ostatními svůj další postup trochu oslavit, ale kombinace únavy a alkoholu neudělala dobrotu.

I když nebyl Petr rozhodně sám, kdo slavil, tak kamery zachytily bohužel právě jeho, jak spí na pohovce, a někteří soutěžící ho podpírají. Samozřejmě, že se kolem toho nafoukla obrovská bublina a týden se neřešilo nic jiného.

A úplně zbytečně. „Chtěl jsem prostě jen oslavit svůj úspěch no,“ řekl Petr redakci eXtra.cz. Semifinalistu SuperStar 2018 už začínají poznávat lidi na ulici. A jak je na tom s dívkami? „Momentálně žádnou holku nemám,“ přiznal Petr.

Takže potenciální fanynky mají šanci. Mimo kamery ale mírně v rozpacích přiznal, že mu píše opravdu velká spousta holek a všem nedokáže kvůli své vytíženosti odpovídat. A něco na tom bude. Jeho instagramový profil se hemží samými dívčími komentáři.

„Ty jsi ale dokonalý,“ píše jedna z mnoha fanynek. „Já bych tě snědla,“ rozplývá se další. „Největší frajer v soutěži.“ Jak se zdá, tak pokud Petr neudělá žádný větší problém, tak je téměř jasné, že ho uvidíme ve finále, protože publikum ho miluje!