Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Flamendr ze SuperStar promluvil o šílících fanynkách: Skáčou mu po skandálu šipky do postele? VIDEO

+ Dalších 14 fotografií
Petr Borkovec (18) je jeden z největších favoritů letošní SuperStar. Už od prvního castingu na něj porota sázela. Má fenomenální hlas a uhrančivý pohled, ze kterého holky šílí. Petr promluvil exkluzivně pro eXtra.cz, jak to má momentálně s dívkami a mimo kamery řekl, jaké to je být velkým oblíbencem u ženského publika.

Jeden by si řekl, že po prvním castingu má Petr Borkovec cestu do finále naprosto jistou. Jenomže stejně tak, jako je tenhle mladík pohledný, tak je také magnet na průsery. V divadle chtěl i s ostatními svůj další postup trochu oslavit, ale kombinace únavy a alkoholu neudělala dobrotu.

I když nebyl Petr rozhodně sám, kdo slavil, tak kamery zachytily bohužel právě jeho, jak spí na pohovce, a někteří soutěžící ho podpírají. Samozřejmě, že se kolem toho nafoukla obrovská bublina a týden se neřešilo nic jiného.

A úplně zbytečně. „Chtěl jsem prostě jen oslavit svůj úspěch no,“ řekl Petr redakci eXtra.cz. Semifinalistu SuperStar 2018 už začínají poznávat lidi na ulici. A jak je na tom s dívkami? „Momentálně žádnou holku nemám,“ přiznal Petr.

Takže potenciální fanynky mají šanci. Mimo kamery ale mírně v rozpacích přiznal, že mu píše opravdu velká spousta holek a všem nedokáže kvůli své vytíženosti odpovídat. A něco na tom bude. Jeho instagramový profil se hemží samými dívčími komentáři.

„Ty jsi ale dokonalý,“ píše jedna z mnoha fanynek. „Já bych tě snědla,“ rozplývá se další. „Největší frajer v soutěži.“ Jak se zdá, tak pokud Petr neudělá žádný větší problém, tak je téměř jasné, že ho uvidíme ve finále, protože publikum ho miluje!

Související články

Další články