Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Flákanec už i v seriálu Slunečná: Brodská vrazila Batulkové skutečnou facku

Tereza Brodská vlepila Daně Baulkové skutečnou facku.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 2 fotografie
rozhovor
Ve Slunečné prasklo jedno velké tajemství, což způsobilo, že se nejlepší přátelé začali nenávidět a jít si po krku. Tereza Brodská (52) vlepí Daně Batulkové (62) skutečnou facku. A při natáčení došlo na velký stres, několikrát se již stalo, že se herci i zraní. Popere se i David Prachař (62) s Ondřejem Pavelkou (65), kteří se dokonce válí na zemi. Ovšem na rozdíl od dámské bitky nebyly údery skutečné.

V seriálu Slunečná opět dojde na facky, a rozhodně nezůstane jenom u jedné. Během výčitek Tereza Brodská dle pokynů scenáristů Daně Batulkové jednu vlepí. "Byla jsem z toho celkem vynervovaná. Horší je totiž, když musíte dát facku kolegovi, než když ji má člověk dostat sám. Už se stalo, že když dotyčného někdo trefil trošku špatně do ucha, tak se mu stalo něco s bubínkem," popisuje Brodská.

Nešlo nám předstírat, tak jsem vlepila Daně facku skutečnou

"Měly jsme s Danou Batulkovou po ruce poradce Petra Drozdu, který nám ukazoval, jak to markýrovat. Dlouho jsme to s Batulí zkoušely a on kolem nás neustále chodil a připomínkoval – že Dana málo trhla hlavou, že já měla málo uvolněnou ruku. Byly jsme z toho tak nešťastné, že jsme se úplně přestaly soustředit na hraní," přiznává herečka, která nakonec dostala originální nápad. "Když se jela třetí ostrá klapka, tak jsme se s Danou tajně domluvily, že jí tu facku dám opravdově. Dana souhlasila a bylo. Nakonec to chudák Dana schytala a já jsem se jí po zbytek natáčení omlouvala," usmívá se už ale teď seriálová Jana Kratinová.

„My holky to tak neumíme. Nemáme dispozice to markýrovat. Nejsme bojovnice, na rozdíl od kluků, kteří ty rvačky určitě i někdy opravdu zažili, na rozdíl od nás. My jsme to nakonec vyřešily lehkou fackou, která byla pravdivá,“ uzavírá Tereza Brodská. Tu teď těší, že jí scénář připravil novou hereckou polohu. "Ze submisivní Jany, která Lídu poslouchá a přitakává jí, už nebude ta hloupoučká oddaná přítelkyně."

Pánové ovšem předstírali

Pozadu nezůstali ani otcové Štěpána, herci David Prachař a Ondřej Pavelka. Ten druhý jmenovaný, když zjistí, kdo je pravým otcem Štěpána, vrhne se na něj. "Vše jsme dopředu nazkoušeli a poradce Drozdák si to dokonce točil na mobil, aby si byl jistý, že úhly ran jsou vůči kameře správně, aby to vypadalo dobře,“ vzpomíná na svou seriálovou bitku Ondřej Pavelka. "Nakonec za mnou Drozdák přišel a řekl mi, že si opravdu myslel, že jsem Davida trefil. Na to jsem vážně pyšný. Byl jsem pochválený – a to je velká krása. Davida jsem netrefil, ale na kameře to vypadá opravdově," spokojeně vypráví herec, který celou scénu natočil na první dobrou.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy