Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Fitnesska NickyNellow má postavu snů. Svým rajcovním tělem provokuje fanoušky

Fitnesska NickyNellow má postavu snů. Svým rajcovním tělem provokuje fanoušky
Zdroj: Archiv Nickynellow/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Postava snů
Fitness trenérka NickyNellow, celým jménem Nikol Kičmerová, má na svém Instagramu více než 130 tisíc fanoušků. Ráda se jim navíc chlubí se svou krásně vysportovanou postavou, za kterou se skrývá tvrdá dřina.

Fitness trenérka NickyNellow má postavu, kterou jí může kdekdo závidět. Málokdo ale ví, jaká dřina se za perfektní figurou skrývá. V roce 2018 poskytla rozhovor, v němž řekla, že trénuje až šest dní v týdnu a jediný den, kdy si dává pauzu, je sobota. Za dokonale vyrýsovaným zadečkem také podle ní stojí nejen tvrdá práce, ale také geny.

„Stálo mě to spoustu dřiny a tréninků, ale vlastně je to něco, co miluji, takže jsem to vždy dělala s radostí,” popsala svou vášeň pro sport Kičmerová v jednom z poskytnutých rozhovorů. V roce 2020 se dokonce objevila na titulní straně listopadového čísla prestižního časopisu Playboy. „Pro normální holku, jako jsem já, to byl skvělý zážitek a jsem za to všechno vděčná,” komentovala úspěch na svém instagramovém účtu.

Na svůj instagramový účet, kde má nyní přes 130 tisíc sledujících, ráda přidává fotografie pouze v kalhotkách, podprsence nebo plavkách. Fanoušci jsou vždy z takových snímků nadšení a pochvalné komentáře na sebe nenechají dlouho čekat.

Podívejte se do fotogalerie na její krásně vypracovanou postavu.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy