Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Fitnessák Milan Adamka (†45) zemřel v přímém přenosu: Snoubenka mu poslala dojemný vzkaz

Fitnessák Milan Adamka (†45) zemřel v přímém přenosu: Snoubenka mu poslala dojemný vzkaz
Zdroj: archiv Ena Buzinkay
+ Dalších 13 fotografií
vzkaz do nebe
Na Slovensku zemřel fitness trenér Milan Adamka (†45). Zemřel při online tréninku před zraky svých klientů. Podle prvních informací může za úmrtím být selhání srdce. Snoubenka Ena poslala na sociální sítě emotivní vzkaz.

Současná pandemie koronaviru ovlivnila mnoho lidí a míst, stejně tak fitness centra a jejich trenéry. Mezi nimi byl i pětačtyřicetiletý Milan Adamka, který se rozhodl vést online tréninky se svými klienty. Společně tak cvičili prostřednictvím videa. Co ale přišlo nikdo nemohl čekat...

Zkolaboval před klienty

Sympatický sportovec byl oblíbený u mnoha nadšenců do cvičení. Milan v Bratislavě patřil mezi elitu, ale jeho pondělní trénink skončil opravdu tragicky. Zničehonic se mu totiž udělalo zle, spadl na zem a už se neprobral. A to přímo před zraky svých klientů. Jeho sociální sítě zaplavili fanoušci a příznivci dojemnými vzkazy a poděkováními. Ten nejdojemnější však poslala Milanova snoubenka...

Bratislavané teď spekulují o tom, že se jejich oblíbený trenér dostatečně nevěnoval svému zdraví. V minulosti se totiž měl potýkat se srdečními problémy. "V pondělí se stalo něco, co nedokážeme pochopit, uvěřit, přijmout a aktuálně ani přežít. Většina z vás ví, že nás opustil výjimečný člověk a láska mého života," truchlí přítelkyně zesnulého.

Dojemný vzkaz od snoubenky

Tou je Ena Buzinkay, pár společně cvičil a motivoval spoustu lidí k pohybu. "Děkuji vám z celého srdce za podporu. Nevím, jak zvládnu dnešní den a už vůbec nevím, jak najdu sílu jít bez něj dál. Jediné, co mě drží nad vodou, jste vy. Neexistují slova, kterými bych vyjádřila svou vděčnost za vaši ochotu, čas a úsilí, které jste vynaložili a stále vynakládáte, abyste mi pomohli," napsala Ena.

"Ještě jednou vám děkuji za všechno a prosím, rozlučte se s Milankom dnes v 11 pohybem a laskavými myšlenkami na něj. Připojte se na MOVE Academy a zacvičte si symbolických pět minut na jeho památku," vyzvala zdrcená snoubenka Ena jeho fanoušky ještě ve čtvrtek. Poslední rozloučení se tak kvůli epidemii muselo odehrát přes internet.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy