Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Fitness trenérka s luxusní postavou opět radí čtenářkám eXtra.cz: Jak docílit pevného zadečku a vypracovaných stehýnek?

A pořádně makat!
Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Trenérka kulturistiky a fitness Michaela Kohutová opět radí čtenářkám eXtra.cz jak se dopracovat k vysněné postavě. Momentálně se zaměřila na zadeček a stehna. Jak docílit toho, aby dámy neměly celulitidu na stehnech a zadečku? Půvabná blondýnka má pro vás připravené perfektní cviky pomocí takzvaného HIIT cvičení.

Intervalový Hiit trénink je jeden z nejúčinnějších a nejrychlejších způsobů spalování tuku a celkového tvarování postavy. Za poměrně krátkou dobu 15 – 20 minut vytvarujete celé tělo a zároveň podpoříte spalování tuků.

Dnešní Hiit trénink je zaměřen na ženské problematické partie, a to stehna a zadeček. Nejdříve si vyzkoušejte jednotlivé cviky zvlášť, zkontrolujte si správnou techniku cviků a poté se pusťte do prvního kola. Každé kolo se skládá z 5 cviků, kdy jednotlivý cvik budete provádět 30 s a hned přejdete na další.

Jakmile dojedete všech 5 cviků, dejte si 1–2 minuty pauzu a pokračujte druhým kolem. Vyzkoušejte 5 kol za sebou, garantuji vám, že budete ráda, že je konec. Pokud těchto 5 kol zvládnete, můžete jednotlivé cviky prodloužit na 40 – 45 s a zvýšit počet kol.

1. Výpady dopředu – postavte se vzpřímeně, ruce si dejte v bok nebo před sebe do pěsti, narovnejte záda, zpevněte břicho a vykročte vpřed. Proveďte hluboký výpad, záda stále rovně, nezaklánějte se dopředu ani dozadu. Hlídejte si postavení chodidla, špička musí být vždy před kolenem. Výpad provádějte s nádechem, vracíte se zpět do vzpřímené polohy s výdechem.

2. Výskoky do dřepu – postavte se vzpřímeně, ruce si dejte volně podél těla, proveďte dřep, ruce natáhněte dozadu a se švihem dopředu vyskočte nahoru a zpět do dřepu. Hlídejte si postavení kolen při doskoku, nesmí se vtáčet dovnitř ani ven.

3. Výpady do stran – postavte se vzpřímeně, rovná záda, zpevněné břicho, ruce v bok, s nádechem proveďte úkrok doprava do strany, levá noha natažená, pravá pokrčená a s výdechem se vraťte do vzpřímené polohy. To stejné proveďte na druhou stranu. Nezáklánějte se, stále držte pevně tělo.

4. Přeskoky do výpadu – stejná technika cviků jako v bodě číslo 1 výpady dopředu, změna bude v tom, že nohy vyměníme pomocí výskoku.

5. Výdrž ve dřepu – udělejte dřep, držíte kolena rovně, nevtáčíte dovnitř ani ven a v dolní pozici dřepu zůstanete, držíte tonus ve stehnech, ruce před sebou, takto držíte 30 sekund.

A pokud si chcete zopakovat minulý díl, kde Michaela radila, jak nejlépe zhubnout v oblasti břicha, tak se podívejte ZDE.

Související články

Další články