Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Fitness pár ztloustl o desítky kil, aby si zkusil, jaké je to začínat hubnout bez fyzičky. Za jak dlouho se dostane do formy?

Pár výrazně ztloustl. Teď se chystá zase hubnout.
+ Další 3 fotografie
Každý chodí do fitka, aby zhubl a dostal se do formy. Někteří si zaplatí i trenéra, který jim pomáhá a motivuje je. Málokterý trenér ve fitku se ale dokáže vcítit do svého klienta. Sharny a Julius Kieser schválně ztloustli, aby zjistili, jak se člověku hubne bez kondice.

Měli postavu snů, kterou by jim každý mohl závidět. Sharny (36) a Julius Kieser (35) mají šest dětí a pekáč buchet na břiše. Normálně jsou posedlí zdravou stravou a cvičením, teď ale začali nezdravě jíst a přestali se hýbat. Chtěli tak zjistit, jaké je to začít hubnout bez fyzičky se špeky na těle.

Vše si samozřejmě nezapomínají dokumentovat na video, aby svoje fanoušky motivovali. Sharny ztloustla o 14 kilogramů a Julius vážil 110 kilogramů. Úkol zní jasně. Shodit a vyrýsovat si postavy za pouhých 8 týdnů.

Lidé je mohou sledovat také na jejich webových stránkách. „Žádné nesmysly, žádné lži,“ slibuje pár. Cvičit chtějí každý den, omezí sladké, fast food, najedou jen na zdravou stravu, zeleninu a ovoce. Povede se jim to, co myslíte? Podívejte se, jak se z pekáčů buchet stala hora sádla.

Mohlo by vás zajímat

Další články