Když se na ni podíváte, je to opravdu kočka. Krásné oči, milý úsměv, vysportované tělo a dlouhé hnědé chlupy v podpaží a na nohách. Mladá fitness blogerka se rozhodla, že dá průchod své přirozenosti, a tak se rozhodla, že se prostě už nebude holit.

„Chci inspirovat ostatní k tomu, aby dělali, co je pro ně přirozené a co je pro ně nejpohodlnější,“ svěřila se na jednom ze svých videí na YouTube. Pohodlné to sice býti může, ale jenom do doby, než to začne škrábat, že ano, má milá?

„Myslím, že není fér, aby lidé museli za každou cenu splňovat nějaké kulturní normy. Každý by měl mít právo být sám sebou,“ uvedla Morgan dále. Již ve dvanácti totiž byla ve fitku šikanována za to, že má chlupy na nohách.

No nevíme sice, jestli se snaží tahle slečna reprezentovat kulturu z pralesa, ale jistě má pravdu, že na to má svaté právo. Ovšem proč považuje za nevyhnutelné s lidmi sdílet svou medvědí srst, opravdu nechápeme. Ať si dole pěstuje třeba hotové křoví, ale ať si u toho alespoň nesundává kalhoty! O hygieně ani nemluvě!