Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Fitness modelka je v šestém měsíci těhotenství: Ale kde má bříško, podivují se její fanynky

Fitness modelka je v šestém měsíci těhotenství: Ale kde má bříško, podivují se její fanynky
Zdroj: instagram
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Sarah Stage je fitness trenérka a modelka, která se momentálně věnuje rodině na plný úvazek. Stará se o syna Jamese a nedávno oznámila, že se rodina rozroste o dalšího potomka. Když na svém Instagramu uveřejnila fotku v pátém měsíci, strhla se bouřlivá vlna reakcí všeho druhu. Její vyrýsované bříško totiž rozhodně nevypadá jako těhotenské.

"Kde je těhotenské bříško?" dotazovali se fanoušci na jejím Instagramu šokovaně Pod svalnatým břichem byste totiž rozhodně nečekali potomka. Sarah je však na tento typ reakcí zvyklá. Již při prvním těhotenství to totiž bylo stejné.

Díky zdravé stravě a cvičení, kterému se věnuje i na mateřské dovolené, je totiž Sarah v neskutečné kondici. Ve cvičení a zdravé výživě pokračuje i nadále, přestože sklízí hodně kritiky. Ta ji však rozhodně nezastaví. Lékaři ji totiž při pravidelných kontrolách ujišťují, že je v pořádku jak ona, tak miminko

Přestože se chlubí nejen dokonalou postavou a pevným zdravím, rozhodně stejný postup nedoporučuje všem těhulkám. Jde totiž o to, že každá žena je jiná a každé těhotenství také probíhá jinak. Sařino tělo je vzhledem k její práci na pohyb zvyklé, a tak sport nemusí vynechávat ani během těhotenství. Jen těžší váhy vyměnila za lehčí Sama Sarah věří, že právě díky pohybu a stravě je její tělo silné a zvládá těhotenství naprosto v pohodě. Druhého potomka už se nemůže dočkat, mateřství je pro ni totiž údajně tou nejlepší zábavou.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy