Brittany denně zveřejňuje na svém Instagramu fotografie z fitka a ukazuje lidem, jak cvičí. Navíc se předvádí jen v podprsence a kalhotkách, takže přiláká i hodně mužů. Nikdy ale není nevkusná, svlečená nebo nějak vulgární. Jen dráždí svoje fanoušky a zřejmě rozdráždila i správce sociální sítě. Ti jí totiž na 24 hodin zablokovali její účet.

Může za to prý fitness video, na kterém Britanny cvičí s těhotenským bříškem a má na sobě jen sportovní podprsenku a legíny. Podle Instagramu šlo o nevhodný obsah a na této sociální síti to nemá co dělat. Navíc jí bylo řečeno, že ukazuje nahotu, přitom byla Brittany oblečená a nikde jí nevykoukla ani bradavka!

Modelka to nechápe. Cvičením svoje dítě neohrožovala a navíc byla oblečená. Takže nechápe, proč jí účet zablokovali. A nechápou to ani její fanoušci. Na její sexy tělo se totiž dívají několikrát denně a tak teď měli utrum.

Instagram jí ale nechtěně udělal takové PR. Díky publicitě totiž nabrala několik dalších tisíc nových fanoušků. Podívejte se do fotogalerie na její sexy fotky v podprsence a kalhotkách.