Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Fitness modelce zablokovali účet na Instagramu na 24 hodin. Její tělo je až příliš sexy!

Tahle sexy postavička se zřejmě správcům Instagramu nelíbila.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 5 fotografií
Fitness modelka Brittany Perille Yobe je opravdová kost. Na svém Instagramu denně vystavuje svoje sexy tělo. Denně na sobě maká ve fitku a učí i ženy jak mít pevný zadeček. Jenže její účet jí teď zablokovali na 24 hodin!

Brittany denně zveřejňuje na svém Instagramu fotografie z fitka a ukazuje lidem, jak cvičí. Navíc se předvádí jen v podprsence a kalhotkách, takže přiláká i hodně mužů. Nikdy ale není nevkusná, svlečená nebo nějak vulgární. Jen dráždí svoje fanoušky a zřejmě rozdráždila i správce sociální sítě. Ti jí totiž na 24 hodin zablokovali její účet.

Může za to prý fitness video, na kterém Britanny cvičí s těhotenským bříškem a má na sobě jen sportovní podprsenku a legíny. Podle Instagramu šlo o nevhodný obsah a na této sociální síti to nemá co dělat. Navíc jí bylo řečeno, že ukazuje nahotu, přitom byla Brittany oblečená a nikde jí nevykoukla ani bradavka!

Modelka to nechápe. Cvičením svoje dítě neohrožovala a navíc byla oblečená. Takže nechápe, proč jí účet zablokovali. A nechápou to ani její fanoušci. Na její sexy tělo se totiž dívají několikrát denně a tak teď měli utrum.

Instagram jí ale nechtěně udělal takové PR. Díky publicitě totiž nabrala několik dalších tisíc nových fanoušků. Podívejte se do fotogalerie na její sexy fotky v podprsence a kalhotkách.

Související články

Další články