Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Fitness kráska z Německa je nejvlivnější celebritou na Instagramu! Neuvěříte, kolik si vydělá!

Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Seznamte se, tohle je Pamela Reif, teprve 20letá kráska z Německa, která má na Instagramu víc sledujících než německé celebrity. Počet sledujících je 2,7 milionů a denně narůstá někdy až o 40 000. Jak to ale dokázala a jak na tom vydělává?

Pamela je uživatelkou Instagramu asi čtyři roky a tuhle aplikaci miluje. Dříve postovala jako všichni hlavně fotky jídla a krajiny, ale její selfíčka z fitka lidi zajímala o něco více, nečekaně. Její postava a vzhled tomu tak trochu napovídají. A jak počet sledujících rapidně stoupal, rozhodla se z toho udělat živobytí.

Není to tak, že byste dostávali zaplaceno za to, kolik lidí vás sleduje, ale začnou vás oslovovat lidé a značky ke spolupráci Pokud máte počet sledujících jako tady Pamela, můžete dostat zaplaceno i za to, že se vyfotíte, jak smrkáte do kapesníčku určité značky, když máte rýmičku. Ne, to není legrace. Děláte reklamu produktům.

Pamela říká, že ji denně osloví deset až dvacet značek ke spolupráci, ale většinou si vybere maximálně jednu. A kolik za takové selfie s produktem určité značky dostane? Většinou se částka pohybuje okolo 5000 až 15 000 dolarů za jeden jediný post! A to je v podstatě v téhle kategorii juniorkou.

Taková Kylie Jenner, která má asi 54,5 milionů sledujících, si účtuje zhruba 300 000 dolarů za jednu fotku s produktem. Tadá! To je byznys, řekněme, že děvčata jsou poměrně zajištěná.

S některými fitness značkami má Pamela permanentní kontrakt, s jinými spolupracuje nárazově Jak sama říká, je to skvělé, když vás může živit to, co vás opravdu baví. No, musíme uznat, že si opravdu není na co stěžovat!

Související články

Další články