Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Finanční machinace a výslech kriminalistů! Policie se zajímá o rodinu Evy Perkausové!

Podnikatel Karel K. udržoval s Evou vztah.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Moderátorka Eva Perkausová (23) je v šoku! O její rodinu se začala zajímat kriminálka. Podle informací webu expres.cz došlo k zatčení jesenického podnikatele Karla K. Tento muž udržoval styky s Evou a byl manželem její sestry Moniky. Strážci zákona vyslýchali dokonce matku Evy Perkausové!

Již dlouho se po Praze šušká, že jesenický podnikatel Karel K. byl zatčen a je ve vazbě. Podle informací webu expres.cz kriminalisté jesenického podnikatele skutečně sebrali a šoupli ho do vazby. Podle novinářů z expresu se má jednat o rozsáhlé finanční machinace s DPH.

Případ bude velmi zajímavé sledovat, protože je do něj zapletena také rodina Evy Perkausové. Její sestra Monika totiž byla za Karla K. vdaná. Podle informací expresu navíc Karel K. udržoval milostný poměr také s Evou Perkausovou.

Policie již údajně i vyslýchala Evinu matku. „Policisté měli přijet k nim domů a položit jí několik otázek, které se týkaly jejího otce,“ uvedl zdroj, se kterým redaktoři expresu mluvili.

Že je Karel K. ve vazbě, potvrdila také Eva Perkausová. „Ano, je to pravda. Dozvěděla jsem se to před několika dny. Víc o tom ale nevím,“ uvedla zaskočená Eva.

Pro moderátorku to znamená nepříjemné problémy. Jistě doufá, že Karel K. nebude odsouzen. Na Primě se šušká, že do Top Staru se tlačí mladší a výřečnější krásky, které touží po moderátorském pultíku. Otázkou je, co kriminalisté zjistí při dalším kole výslechů a kolik lidí je do celé kauzy namočeno. Jednalo se skutečně o finanční machinace? Nebo jsou ve hře i další činy? Vše nasvědčuje tomu, že Perkausovou čekají zlomové týdny.

Související články

Další články