Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Finanční horoskop na míru: Komu se budou peníze jen sypat a kdo bude za úplného chudáka?

Jak jste na tom podle znamení?
Kdo by nepotřeboval peníze? Přestože peníze jistě nejsou vše, potřebuje je každý. Podívejme se tedy na velký finanční přehled hvězd. Kdo bude mít v nastávajících měsících štěstí a korunky se mu jen posypou a kdo půjde o žebrácké holi? To vše víme!

Kdo by nepotřeboval pár korun navíc? Blíží se nám období dovolených, a tak všichni šetříme, co se dá. My pro vás máme velký finanční horoskop, který vám prozradí, jak na tom tenhle rok budete.

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Vy se začnete v tomto období o finance extrémně zajímat. Bude vám záležet na tom, v jaké bance máte peníze uloženy a jakým úrokem se vám zhodnocují. Díky velkému finančnímu povědomí byste se mohli dočkat i příjemného dostatku a blahobytu.

BÝK (21. 4. – 21. 5) Na jaře i v létě se vám bude dařit dobře. Pokud tedy uvažujete o koupi automobilu nebo nemovitosti, rozhodně s tím nečekejte. Právě vám nyní hvězdy přejí finanční nárůst, který v nejbližších týdnech pocítíte.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Vás se peníze nebudou v tomto období vůbec držet. Přestože se snažíte šetřit, finance od vás utíkají, jako by měly nožičky. Domácí spotřebiče se vám rozbíjí, valí se na vás další a další nečekané výdaje a vy se topíte v účtech. Takové období se prostě musí přečkat.

RAK (22. 6. – 22. 27.) Vy nemáte s penězi problém celoživotně. Umíte šetřit, a tak máte vytvořenou dost velkou finanční stabilitu. Tento rok si dopřejete všeho, co si jen usmyslíte, a odbývat se nebudete vůbec v ničem.

LEV (23. 7. – 22. 8.) O peníze si nemusíte dělat starosti, přijdou k vám samy. Nezaměřujte se nijak zvlášť na šetření nebo výhodné bankovní nabídky. Uvidíte, že ta vhodná nabídka se nakonec objeví sama a v tu nejsprávnější dobu.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Dařit se vám nebude jen v oblasti financí, ale i váš profesní život se pozvedne. Čeká na vás opravdu šťastné období, tak si ho užijte a ničeho se nebojte. Hvězdy stojí při vás.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Pokud si o letní dovolené děláte barvité představy, hned na to zapomeňte. Tento rok k vám finance prostě ne a ne přijít a vy to budete muset vydržet chvíli v šetřícím režimu. Každé špatné období ovšem končí, a tak se nebojte, že budete krizi pociťovat dlouho.

ŠTÍR (24. 10. – 22.11.) Finance tento rok vůbec neřešte. Vydávejte je se stejnou lehkostí, s jakou je přijímáte. Bude se vám opravdu nadstandardně dařit a vy si tak splníte i ta nejtajnější přání.

STŘELEC (23. 11. – 21.12.) Situace kolem financí nebude zdaleka tak růžová, jako tomu bylo v minulých letech. Budete se muset hodit do spořivého režimu a na chvíli si odepřít luxusní dovolené a drahé večeře. Nečekají vás žádné finanční katastrofy, ale na rozhazování prostě nebude.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Vaše finanční situace se na začátku léta zlepší a vy pocítíte jistou úlevu a nezávislost. Je dost možné, že se k vám dostanou i finančně zajímavé nabídky a váš život nabere úplně jiný směr.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Peníze vám chybět nebudou, ovšem nebude jich ani na rozdávání. Letos to hvězdy na žádné drahé dovolené a koupi nového auta nevidí. Nebojte se ale, že byste se dostali do nějakých závažných problémů.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Vám se bude po finanční stránce dařit dobře. Pokud máte nějaké dluhy, určitě se vám povede je alespoň z velké části splatit. Dočkat byste se mohli i zajímavé dovolené.

Mohlo by vás zajímat

Další články