Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Finálová Tvář plná silných emocí: Vítězství slaví Gránský a Holišová, které praskly kalhoty

Vítězové 8. řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas – Hana Holišová a David Gránský.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
TELEVIZE

Osmá řada populární novácké televizní show Tvoje tvář má známý hlas došla desátým dílem ke svému konci. Epizoda byla plná velkých emocí a přinesla nečekané výsledky. Marta Jandová skončila čtvrtá, Albert Černý třetí a stříbro se neudělilo, protože zcela unikátně se o zlato podělili hned dva vítězové, kterými jsou David Gránský a Hana Holišová, které při natáčení praskly kalhoty.

V posledním finálovém díle osmé řady Tváře se rozhodovalo o finálním vítězi, kterým se nakonec k překvapení všech stali hned dva soutěžící, a to Hana Holišová, jež vystupovala s písní Bang Bang (My Baby Shot Me Down) od Lady Gaga, a David Gránský, jenž uchvátil se skladbou They Don't Care About Us od Michaela Jacksona. Ceny oběma šampionům, mezi které patří mimo jiné 75 tisíc pro charitu vybranou každým z vítězů, předala úřadující vítězka minulé řady Jitka Čvančarová.

75 tisíc Nadačnímu fondu Krtek

Holišová 75 tisíc, které půlenou výhrou obdržela, odkázala Nadačnímu fondu Krtek. Já jenom chci strašně moc poděkovat úplně všem svým blízkým za obrovskou podporu a trpělivost. Vám (soutěžícím, pozn. red.) za neuvěřitelnou atmosféru. Něco krásného jsme zažili a já jsem za to fakt strašně vděčná,“ dojímala zpěvačka. Doufám, že se alespoň trochu z toho, co jsme tady zažili, přeneslo na vás u těch televizních obrazovek, pokračovala Holišová, která rovněž s nadsázkou doplnila, jak je ráda, že mohla udělat díru do světa. Následně se otočila směrem k divákům a vystrčila pozadí, během vysílání se jí totiž roztrhly kalhoty.

75 tisíc pro Fond ohrožených dětí Klokánek

David Gránský svou část výhry poslal Fondu ohrožených dětí Klokánek. Jsem, sakra, dojatý..., začal Gránský děkovnou řeč. Ale ne z toho vítězství. Já tenhle pořad prostě miluji a baví mě na tom ta férovost. A tohle je přesně ten důkaz, řekl směrem ke své spoluvítězce Holišové. Posléze Gránský poděkoval celému realizačnímu týmu pořadu.

Třetí a čtvrté místo

Obdivuhodné výkony však předvedli i třetí Albert Černý, který v posledním díle série vystupoval s písní Say So od Doja Cat, a čtvrtá Marta Jandová se skladbou Volare (Nel Blu Di Pinto Di Blu), kterou interpretovala formace Gipsy Kings.

Dagmar Havlová v porotě

Mezi porotce Evu Burešovou, Marka Lamboru a Jakuba Koháka usedl hvězdný host, kterým byla někdejší první dáma a herečka Dagmar Havlová, již v úvodu pořadu přivítal moderátor Aleš Háma společně s papírovou figurínou Ondřeje Sokola. Druhý moderátor se totiž natáčení kvůli koronaviru nemohl zúčastnit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy