Uplynul přesně týden a letošní finalistky Supermiss a Miss Motorsport se na přehlídkovém mole sešly znovu, aby společně v Galerii Harfa předvedly nové jarní kolekce, a když mrknete na fotky, zjistíte, že nechybělo ani svůdné spodní prádlo.

Módní přehlídkou diváky a návštěvníky pražského obchodního centra provedl moderátor a herec Jan Čenský (53), asi už se mu po kráskách stýskalo, neboť moderoval, jak již od nás víte, a ne prvně, i slavnostní finále Supermiss.

Redakce eXtra.cz byla opět u toho, pronikli jsme i do zákulisí přehlídky a vyzpovídali dvě Brňanky, Supermiss 2014 Hanu Vágnerovou, majitelku nového vozu Škoda Fabia, která coby držitelka titulu Supermiss bude premiérově reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěži krásy, a Supermiss Internet 2014 Alenu Prešnajderovou, o jejímž vítězství rozhodovaly právě i hlasy našich čtenářů.

Hana Vágnerová (20) se svěřuje, že vítězství nestihla ještě ani pořádně oslavit: „Celý týden jsem byla v práci, oslava proběhla jen v rodinném kruhu, větší zatím ne.“ Prioritou pro Supermiss 2014 je nyní příprava na zahraniční soutěž a s tím související zdokonalení se v angličtině.

Supermiss Internet 2014 Alena Prešnajderová (25), také finalistka České Miss 2013, posílá předně velké díky čtenářům eXtra.cz, od titulu si slibuje více práce v modelingu. „Doufám, že teď přibudou přehlídky a pracovní nabídky, soutěží už asi stačilo. Uvidíme, nebráním se ničemu,“ usmívá se sexy blondýnka.

Soutěže krásy SUPERMISS a MISS MOTORSPORT pořádají společnosti Super Production a Motorsport Vavřinec. Určeny jsou pro dívky od 18 do 30 let, které jsou nejen krásné, ale něco zajímavého i umějí.

O castingových kolech pro příští ročník vás bude zase na podzim informovat eXtra.cz, které je mediálním partnerem soutěže.

Záznam z finálového večera Supermiss 2014 odvysílá televizní stanice ČT1 v sobotu 11. dubna 2015 od 16.20 hodin.