Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Finalistky Miss Czech Republic opět vystavily svá dokonalá těla: GALERIE KRÁSEK

+ Další 4 fotografie
Prestižní soutěž krásy Miss Czech Republic pod vedením ředitelky Taťány Makarenko se momentálně nachází opět na soustředění, a tentokrát v luxusním rezortu Kempinski v Chorvatsku. Kromě toho, že se připravují na bikiny přehlídku, absolvují soutěžící i focení v plavkách v nádherných prostorách hotelu. Poté, co dívky absolvovaly dlouhou a únavnou cestu do destinace, o které ještě dnes přineseme bližší informace, byly během pár hodin na značkách ve skvělé náladě a s dokonalou vizáží.

Soutěž krásy Miss Czech Republic je čím dál tím více prestižnější a uznávanou soutěží u nás. Ředitelka Taťána Makarenko (28) do soutěže dává srdce i duši, a proto se pod jejím vedením povedlo letos získat licence na prestižní světové soutěže, jako je například Miss World, které se zúčastní loňská vítězka Kateřina Kasanová.

Její top desítka, která bude letos bojovat o novou Miss Czech Republic 2018, je pořádně nabušená, a tak o nádherné holky, krásná těla a hlavně inteligentní mladé dámy není nouze. Holky absolvovaly už jedno soustředění, a to před začátkem léta v Emirátech, kde poprvé okusily, jak taková práce modelky vypadá. Brzké vstávání, styling, líčení a hodně stresu. I tohle vše si krásky vyzkoušely.

Dnes se ale nacházíme v nádherném luxusním rezortu Kempinski v Chorvatsku, kde dívky absolvují nejen druhé soustředění mimo Českou republiku, ale také se zde bude konat Bikini Contest, kde se vyberou tři nejkrásnější holky na základě promenády v plavkách a dalších disciplín. To vše můžete sledovat live na našem Instagramu, ale také vás o vítězce budeme informovat už v průběhu zítřejšího dne.

Dnes se ale dívky rozhodně nenudily. Ihned po příjezdu nahodily plavky a pózovaly v nádherných prostorách hotelu. Kdybyste v jejich tvářích hledali únavu, tak máte smůlu. Je vidět, že se z nich po pár měsících stávají profesionálky a před objektivem vypadaly všechny senzačně. To ale můžete sami vidět v galerii! A že to je pěkně hustá podívaná.

Před objektiv se dnes postavila nádherná a rozhodně nepřehlédnutelná Nicole Vymětalová, smyslná brunetka Hana Vágnerová, která je zároveň i nejstarší soutěžící, poté se předvedla Kateřina Zálišová a v neposlední řadě sexy soutěžící s ruskými kořeny Maria Boichenko.

Související články

Další články