Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Finalistky Miss Czech Republic odhodily zábrany: Tohle jsou favoritky loňské vítězky Kasanové!

Kateřina Kasanová prozradila favoritky.
Zdroj: www.wesnap.cz
+ Dalších 7 fotografií
Výběr letošní Miss Czech Republic 2018 bude pro porotu zřejmě tvrdým oříškem. V soutěži je desítka nádherných holek, ale novou královnou se může stát pouze jedna. Úřadující loňská vítězka Kateřina Kasanová je na soustředění ve Spojených arabských emirátech společně s holkami a prozradila, která je její favoritkou.

Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (28) letos dopřála finálové desítce pořádnou nálož luxusu. Kromě profesionálního týmu, který o holky pečuje, se momentálně finalistky nacházejí v luxusním rezortu ve Spojených arabských emirátech.

Na soustředění nechybí ani loňská vítězka Kateřina Kasanová, která se díky své kráse, půvabu a zdravému sebevědomí drží mezi nejžádanějšími modelkami současnosti. Kateřina promluvila pro eXtra.cz a popsala, nejen co by vítězce nemělo chybět, ale také kdo je její favoritkou.

„Kromě dokonalého vzhledu by měla být vítězka týmový hráč, nesmí jí chybět pokora, inteligence a pracovitost. Já také nemohu říct, že bych byla zcela bez chyb, ale velkou roli v soutěžích krásy hraje hlavně sympatie u lidí.“

Kateřina Kasanová prozradila, kdo je její favoritkou v letošním ročníku Miss Czech Republic: „Letošní finalistky jsou všechny opravdu nádherné a podle mě mají velkou šanci uspět. Pokud mám prozradit jmenovitě své favoritky, byly by to pro mě zřejmě holky s číslem 9, Maria Boichenko, a 10, Denisa Czervoniaková, a to proto, že z nich srší pokora a nechybí jim úsměv v každé situaci.“

Holky mají do finálového večera, který se bude konat na podzim, pořád spoustu času. V galerii se můžete podívat na finálovou desítku, která je letos opravdu nabitá nádhernými dívkami, a třeba si také najdete svoji favoritku, kterou ve finálový večer podpoříte.

Související články

Další články