Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Finalistky MISS CZECH REPUBLIC 2018 se nechaly nafotit v plavkách. Tyhle fotografie vám nedají spát

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Všechny finalistky letošního roku mají skvělé postavy, jak je na fotografiích vidět, a jsme velmi rádi, že máme tak kvalitní desítku finalistek, které se na podzim utkají o korunku MISS CZECH REPUBLIC 2018. To prozradila ředitelka soutěže Taťána Makarenko.

Soutěž krásy MISS CZECH REPUBLIC 2018 se momentálně řadí mezi jednu z nejprestižnějších soutěží krásy v České republice. Aktuálně vlastní 5 licencí na světové soutěže, a to Miss World, Miss Grand International, Miss International, Miss Intercontinental a Miss Global.

Vítězky ročníku 2017 odletí letos na světové soutěže a pečlivě se připravují. Vítězky 2018 odletí v roce 2019. Tak, jak je u nás zvykem, celý rok připravujeme naše Miss na reprezentaci ve světě. Finalistky letošního ročníku nafotily profesionální fotografie v plavkách a vypadají neskutečně.

Fotila je talentovaná fotografka Nikola Bílková a o styling se postaral stylista Sam Dolce. Ředitelka soutěže Taťána Makarenko (28) může být právem pyšná na to, kam svoji soutěž směřuje a s jak nádhernými dívkami pracuje.

Související články

Další články