Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Finalistky České Miss se učí přežít bez domova! Hrozí, že jim kvůli exekucím vezmou střechu nad hlavou!

Umět přežít bez střechy nad hlavou je důležité!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Zatímco soutěž Česká Miss skandálně klesá do mediálních pekel, její tvůrci to stále nevzdávají. V rámci jedné ze soutěžních disciplín poslali dívky do divoké přírody, kde se měly učit jak přežít. Učení doprovázela zkouška kempování na nečisto ve Ville Memories. Ta patří právě šéfovi České Miss Martinu Ditmarovi. A je na ni uvalen exekuční příkaz k prodeji. Je tedy dost možné, že se tady kurz o přežití ve volné přírodě bude někomu hodit.

Českou Miss a její vedení Evu Čerešňákovou a Martina Ditmara provází jeden skandál za druhým. Nechvalně známé duo vede soutěž již nějakou dobu do záhuby. Nejprve soutěž odmítla vysílat TV Prima, pak ji opustila patronka Simona Krainová a pak ji začaly opouštět i soutěžící dívky. Ze soutěže odstoupila již Mirka Pikolová a Tamara Vaňousová, která údajně onemocněla.

Absurdní disciplíny, které si tvůrci vymýšlejí nemají obdoby. Dívky navíc měly slíbeno, že si ve Ville Memories mohou po absolvování kurzu užít zaslouženého luxusu. Ten si ale ani majitel vily samotný už užívat rozhodně nebude. Je totiž pouze otázkou času, kdy vila bude zabavena.

Možná, že by si vedení místo snahy o vzkříšení mrtvé soutěže, mělo raději zkusit samo, jak přežít bez střechy nad hlavou. Brzy se jim to může hodit!

Svůj názor na tuto disciplínu dala najevo i samotná Mirka Pikolová, která soutěž opustila jako první. „Prostě jsem odstoupila. Ten koncept není nic pro mě… Nepotřebuji spát v lese,“

Související články

Další články