Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Finalistka SuperStar Veronika Danišová válcuje vítězku Emmu Drobnou: Už má skvělou nabídku na práci!

Finalistka SuperStar Veronika Danišová válcuje vítězku Emmu Drobnou: Už má skvělou nabídku na práci!
Zdroj: archiv TV Nova
I když finalistka SuperStar Veronika Danišová nevyhrála, nemusí rozhodně zoufat. Dokonce se má lépe než samotná vítězka soutěže Emma Drobná. Už ji zaplavily nabídky na spolupráci. Takže i tady je vidět, že první místo vám nezajistí jistou práci a slávu.

To, že nevyhrála SuperStar, už dávno Veronika Danišová (21) vydýchala a možná je radši, že soutěž opustila dřív, protože mohla začít přijímat nabídky, které ji doslova zaplavily.

"Od té doby, co jsem vypadla, jsem dostala všelijaké nabídky. Vlastně jsem jich několik dostala už při SuperStar. Takže jsem je pak mohla s čistým svědomím a dobrým srdcem přijmout. Dost se toho změnilo. Mám spousty vystoupení a je to jiné. Ale proto jsem sem přišla, aby se mi toto splnilo," prozradila webu TN.cz sympatická brunetka.

Dokonce má i jasno, s kým by chtěla spolupracovat, komu by nikdy neřekla ne. "Ze slovenských interpretů je to Igor Kmeťo a možná se mi to i na takových devadesát procent splní. Ale ještě nechci nic zakřiknout," nechtěla radši víc podrobností prozradit.

Zato Emma Drobná (21) si prozatím užívá absolutní vítězství, ale žádná z nabídek se ještě nerýsuje, takže vlastně je Veronika na tom lépe než samotná vítězka. Uvidíme, která z holek nakonec bude mít opravdu navrch...

Související články

Další články