Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Finalistka soutěže krásy Veronika Dočkalová: Dívka s číslem 3 je bývalá redaktorka eXtra.cz

+ Dalších 6 fotografií

Jednou z finalistek letošního ročníku prestižní soutěže krásy Miss Czech Republic je i bývalá redaktorka eXtra.cz, Veronika Dočkalová. Díky své práci moc dobře ví, co její účast, případná výhra a následný svět showbyznysu obnáší. „Vím, co od tohohle světa můžu očekávat. Nebojím se toho, já stojím nohama pevně na zemi,“ nechala se slyšet v rozhovoru pro naši redakci během zahraničního soustředění v SAE. Co od soutěže očekává a jak vnímá svou „nálepku“ nejstarší finalistky? 

V prestižní soutěži krásy Miss ČR pod vedením ředitelky Taťány Makarenko se letos objevila i bývalá redaktorka eXtra.cz Veronika Dočkalová. Ta nejenže zabojovala, ale i zabodovala. Dostala se totiž až do TOP 11 a brzy se napřímo bude ucházet o korunku krásy.

„S přihlášením jsem váhala hodně dlouho. Nyní to přišlo asi díky mému věku, je mi 26 let, což je poslední příležitost. Byla jsem vlastně i oslovena, už asi třikrát. Nakonec jsem si řekla, proč to vlastně nezkusit. Ta soutěž není jen o kráse, ale člověka rozvíjí. Ta zkušenost se mi do života určitě bude hodit,“ nechala se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. Ten nám poskytla během zahraničního soustředění ve Spojených arabských emirátech, na kterém nechyběla ani naše redakce.

Svůj věk vnímám jako benefit

Veronika je v 26 letech zároveň nejstarší finalistkou. Jak tuto pozici vnímá? „Beru to spíše jako benefit. Přece jen už vím, co od života chci. Určitě ale netvrdím, že osmnáctileté dívky to nevědí. Ten věkový rozdíl ale dělá své, ať už co se týká práce, nebo čehokoli,“ řekla.

Jako jedna z mála finalistek je i zadaná. Nebojí se missí nemoci? „Téma missí nemoc samozřejmě proběhlo, ale nebojíme se toho. Jsme spolu už 3 roky a jsem velmi šťastná, že s ním jsem. Nebojím se, že by soutěž Miss něco narušila. Lidé se rozcházejí, rozvádějí, ale nemyslím si, že by to u nás měla na svědomí právě soutěž,“ uvedla. Snímky s přítelem čas od času zveřejňuje i na svých sociálních sítích.

Kromě své práce se věnuje sportu, vaření a sebevzdělávání. V soutěži bojuje jako dívka s číslem 3. Celý rozhovor s Veronikou si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy