Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Finalistka MISS CZECH REPUBLIC Nikol Zimlová válí: Tohle žhavé tělíčko má šanci na výhru!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 10 fotografií
top fotky
Galavečer MISS CZECH REPUBLIC 2019 se uskuteční 7. 2. 2019 v brněnském Boby centrum. Živě bude Galavečer přenášet TV ÓČKO s časem začátku 20:20, taktéž živě i na iDNES.cz. Deset finalistek se utká o 4 vítězné pozice. Jednou z finalistek je i krásná Nikol Zimlová. Má šanci na vítězství?

Nikol Zimlová se opět utká o titul Miss CZECH REPUBLIC. Krásná finalistka má rozhodně co nabídnout. Na sociálních sítích se fanoušci mohou kochat jejími žhavými fotkami v plavkách. Nikol je studentkou třetího ročníku pražského ČVUT, obor ekonomika a řízení průmyslového podniku.

Vítězky pojedou v roce 2019 reprezentovat ČR na světové soutěže krásy: Miss World, Miss Grand International, Miss International, Miss Intercontinental.

Hlavní cena pro vítězku je roční bezplatné užívání bytu v Praze v Luka Living od partnera Elite Bath, roční bezplatné užívání automobilu Mercedes-Benz nová třída A od partnera S. & W. Automobily s.r.o. a mnoho dalších hmotných cen, které jsou připraveny pro vítězky.

„Připravuji se hlavně pohybem. Běhám a navštěvuji fitness centrum. Dále jsem musela upravit jídelníček, ale nešlo o žádné drastické změny, z velké části totiž vděčím za svou postavu genetice,“ svěřila se loni Nikol.

Související články

Další články