Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Finalistka Miss Czech Republic Dominika Němečková: Promluvila o náročných přípravách

+ Další 4 fotografie

Jednou z finalistek Miss Czech Republic 2023 se stala i Dominika Němečková. Ta jako jedna z mála soutěžících dívek doposud neměla zkušenosti s modelingem. Během sobotního galavečera vybojovala titul Miss International pro rok 2023. V rozhovoru pro naši redakci promluvila o pozadí příprav na prestižní soutěž krásy. 

Dvaadvacetiletá Dominika Němečková se stala Miss International pro rok 2023. Ačkoliv s modelingem neměla zkušenosti, sklidila úspěch. „Jednou jsem fotila pro obchod s oblečením, ale jinak je to pro mě vše nové. Užívám si to,“ prozradila dříve v rozhovoru. Na Miss Czech Republic se pro eXtra.cz rozpovídala o tom, co ukrývá zákulisí příprav na soutěž krásy.

„Překvapilo mě, že to bylo tak těžké. Na Instagramu to vypadá, že se jenom fotíme, chodíme a natáčíme. Opravdu to tak nebylo. Bylo to půl roku tréninků, výzev. Je to těžší, než se to na první pohled zdá,“ popisuje své dojmy z příprav. Ona sama údajně měla největší problém s mluvením na veřejnosti a na sociálních sítích. Navzdory chybějícím zkušenostem se vše naučila.

V souvislosti s branží modelingu se často mluví o panující rivalitě. Tu brunetka popírá. „Já musím říci, že rivalita vůbec nepanovala, byla to skvělá parta, s holkami jsme si sedly, vždycky jsme si pomáhaly, vždycky se nabídlo alespoň šest holek, že s čímkoli pomohou,“ vysvětluje.

Němečková na sobě chce makat

Němečkovou čeká výjezd na celosvětovou soutěž, která se bude konat v Japonsku. V následujícím období chce svůj čas věnovat právě přípravě. „Já bych na sobě chtěla makat ve všech ohledech. Samozřejmě příprava na světovou soutěž přináší hrozně moc tréninků, píle, ještě zdaleka neumím všechno. Zaměřila bych se na světovou soutěž, ať jsem na ni připravena,“ popisuje své plány do budoucna.

Titul Miss International 2023 je pro Němečkovou pouze začátkem. Na svém Instagramu vyjádřila veliký vděk. „Jsem připravena udělat maximum pro to, aby celá organizace Miss Czech Republic mohla být na mne právem hrdá. Byla to velmi náročná půlroční cesta plná nových výzev a zkušeností, ale musím říct, že to opravdu stálo za to a posunulo mě to kupředu jako člověka. Děkuji všem za krásné zprávy a za podporu, MOC SI TOHO VÁŽÍM!“ píše na sociálních sítích.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy