Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Finalisté SuperStar tasili další zbraň. Kromě zpěvu chtějí zaujmout i fotkami z dětství

Jak vypadal jeden z favoritů Dalibor Slepčík v první třídě?
+ Dalších 8 fotografií
Už se SuperStar kvapem blíží do finále. Zbývají jen pouze čtyři finalisté. A ti se rozhodli poodhalit něco ze svého soukromí. Ukázali, jak vypadali, když to byli ještě malí caparti a o hvězdné kariéře zpěváka či zpěvačky neměli ani ponětí.

V neděli se dozvíme, kdo postupuje do nejlepší trojky z celé soutěže SuperStar. Ale než se dozvíme, kdo ze čtyř finalistů vypadne, tak nám ukázali, jak byli rozkošní, než byli ještě „políbeni“ velkým světem šoubyznysu.

Přinášíme vám opravdu rozkošné fotky Dalibora Slepčíka, Pavola Kovaličeka, Štěpána Urbana a jediné holky ve finále Emmy Drobné. Opravdu byli rozkošní a jejich rodiny ještě netušily, jaký talent v nich dříme.

Každý z nich přiznává, že už jako malí se pokoušeli o první tóny, ale že by si sebe představili na pódiu před publikem, o tom se jim ani nezdálo. Teď se jejich sen stává skutečností a vy se můžete podívat, jak finalisté vypadali nevinně jako malé děti.

Mohlo by vás zajímat

Další články