Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Finalisté Muže roku 2018 se ukázali v celé své kráse: Který z nich získá 19. titul krasavce roku?

Zdroj: herminapress.cz
+ Dalších 8 fotografií
Včerejší akce v pražském Café VIP se nesla ve znamení mužské krásy. Představili se finalisté prestižní soutěže Muž roku 2018. Nutno říci, že 19. ročník přichystal pořádně žhavé hřebce, z nichž se stane jeden vítězem. Jak vypadá dvanáctka finalistů, která se utká o titul v mužské kráse?

Letošní ročník soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky Muž roku 2018 zná své finalisty. Prezident soutěže David Novotný a spolupořádající agentura CAST Me představili v Café VIP Clubu v pražské Soukenické ulici dvanáct finalistů, kteří se v Náchodě utkají o titul Muž roku.

Defilé mladých mužů, oděných do volnočasového oblečení od firmy Bernhardt a v brýlích od firmy Optika Slavíková se neobešlo bez pozornosti hlavně dámské části pozvaných hostí.Vedle Ivany Jirešové, Zuzany Bubílkové, Taťány Makarenko a dalších dam, se objevila i mladá zpěvačka a herečka Nelly Řehořová.

S průběhem oficiálního představení finalistů Muže roku byl spokojený i prezident soutěže David Novotný. „Tato finálová dvanáctka vzešla ze dvou castingů. Včera měli kluci už první oficiální focení, v červenci je čeká několikadenní soustředění ve Schrothových lázních v Dolní Lipové a pak už 24. srpna budou usilovat o titul Muž roku 2018 v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě. Kluky toho čeká hodně, musí sami na sobě poctivě pracovat, ale věřím, že si soutěžužijí,“ a dodal,že vítěz Muže roku 2018 poletí reprezentovat Českou republiku na světovou soutěž Mister International a další vítězové poletí na světovou soutěž Mister Global a Mister Universe.

To vše se ale uvidí až při finálovém večeru, který se koná 24. srpna 2018 v náchodském Městském divadle Dr. Josefa Čížka. Toto je finálová dvanáctka:

1. Jakub Stehlík Procesní inženýr, 27 let, Poděbrady, 2. Cao Thanh Tung Osobní trenér, 24 let, Moravská Ostrava, 3. Martin Horák strojvedoucí, 28 let, Děčín, 4. Radek Adámek Farmaceutický reprezentant, 27 let, Uherské Hradiště
5. Jakub Kochta Fitness coach, 24 let, Olomouc 6. Jakub Jurčák doktor, 27 let, Litoměřice 7. Jiří Kmoníček strojař, 24 let, Šestajovice 8. Pavel Dytrt herec, 28 let, Praha 9. Roman Pořádek manažer, 29 let, Lhenice – Prachatice 10. Daniel Koždoň Fitness trenér, 25 let, Pustějov – okr. Nový Jičín 11. Jan Vaníček student, 23 let, Kolín, 12. Jan Burian Student, 24 let, Jindřichův Hradec

Související články

Další články