Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Finalista z první řady SuperStar se propadl do úplného bahna. Co se s kytaristou stalo?

Co se s dlouhovlasým hezounem stalo?
Zdroj: Facebook.com/Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Když se objevil v první řadě SuperStar a zadrnkal na svou kytaru, tak holkám začaly vlhnout kalhotky. Byl si toho dobře vědom, údajně mu postelí prošla spousta holek. Jenže co se s Petrem stalo? Když jsme po něm pátrali, tak jsme zjistili, že se propadl do pěkného bahna.

I po SuperStar se Petru Poláčkovi dařilo docela dlouhou dobu živit zpěvem. Skládal písničky, vydal dvě alba, hrál v muzikálech. Jenže postupem času, když přibývalo konkurentů z pěveckých soutěží, se na něj začínalo zapomínat víc a víc.

Nějakou chvíli s tím bojoval, usadil se v muzikálu Děti ráje, který ho zas vyšvihl mezi celebrity, ale stejně se pak po něm skoro slehla zem. I když… spíš bahno by se podle jeho fotek chtělo říct.

Ale naštěstí nejde o nic životně zásadního, že by se třeba zadlužil, měl vážnou nemoc nebo začal fetovat. Ale Petr se od kytary vrhl na sport a kromě toho, že vyučuje bojová umění, tak se neštítí ani bahna a rád se účastní závodů typu Spartan Race, kdy je součástí úkolů se brodit i bahnem. A vypadá to, že dřívějšímu hezounkovi to ani trochu nevadí.

Jen se podívejte, jakou bahenní lázeň si zpěvák „naordinoval“, třeba se necháte inspirovat. Prý je to dobré na pokožku…

Související články

Další články