Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Finalista SuperStar Štěpán Urban o bolestné prohře: Jak unesl, že nevyhrál miliony?

Štěpán svou prohru bral kupodivu s nadhledem a s úsměvem na rtech.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
I když mu jen o vlásek uniklo vítězství v SuperStar a nevyhrál dva miliony jako jeho sokyně Emma Drobná, tak se mu nezhroutil svět. Zachoval se jako frajer a soupeřce to z celého srdce přeje. Nezanevře ale nakonec na hudbu, když neuspěl?

Fanynky Štěpána Urbana, opravdu se nemusíte bát, že byste o svůj idol přišly. Naštěstí to stříbrný finalista SuperStar bere s nadhledem a že se nakonec nestal vítězem, bere s úsměvem na rtech.

„Jsem v pohodě. Ale nečekal jsem, že se dostanu až do finále,“ tvrdil skromně Štěpán webu TN.cz. „Po soutěži bych se chtěl začít co nejdříve věnovat muzice, abych se tím mohl živit a dělat to, co mě baví,“ prozradil své plány do budoucna, do kterých rozhodně hudba patří a prohra na tom nezanechala vliv.

Dokonce i nenápadně připustil, že už nějaké nabídky spolupracovat s někým známým a zkušeným má, ale více detailů nechtěl prozradit, aby to náhodou nezakřikl, a hlavně teď bude muset i pořešit své studium. Přece jen kariéra a škola nejdou moc dohromady.

„Se školou to všechno stihnu. Když budu ochotný pro to něco dělat, tak to půjde,“ řekl odvážně. Tak se nechme překvapit, vedle koho se nadějný zpěvák nakonec objeví.

Související články

Další články