Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Finalista SuperStar Daniel Křižka předvedl své namakané tělo. Holky, ukázal toho opravdu hodně!

Při pěvecké soutěži byl věčně zahalený do velkých košil, ale tomu je
teď konec.
+ Další 2 fotografie
Jeden z idolů posledního ročníku SuperStar Daniel Křižka konečně odhodil stud a předvedl, co se skrývá pod košilí, kterou tak rád nosil. A musíme uznat, že je to opravdu dost rajcovní pohled. Je vidět, že zpěvák netrénuje jen hlasivky, ale i celé své tělo. A vyplácí se.

Sice byl Daniel Křižka prvním finalistou, který loni ze SuperStar vypadl, ale rozhodně v sexy těle vede. Konečně si řekl, že může předvést i něco jiného než smyslný hlas, odhodil svršky a stoupl si před fotoaparát. A dobře udělal. Teď po něm fanynky začnou šílet ještě víc než během soutěže.

Posilovna je asi jeho druhý domov. Naštěstí to ale není žádný steroidový namakanec, ale hezky vyrýsovaný sexidol. Přesně co náš šoubyznys potřeboval.

Jen je škoda, že se nevyfotil i trochu níže, aby holky mohly vidět, jak ho příroda obdarovala. Ale i tak ukázal víc než ostatní finalisté a i vy se můžete potěšit pohledem na vypracovaného zpěváka, který by při svém vystoupení mohl ty košile odhazovat opravdu častěji.

Mohlo by vás zajímat

Další články