Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Finalista StarDance Lukáš Pavlásek o svém utajovaném životě: Jsem alkoholik a nemakačenko!

Málokdo věděl, že jeho největší koníček je alkohol.
Zdroj: Profimedia.cz
Jméno Lukáš Pavlásek se poslední týdny skloňuje ve všech pádech. Poté, co postoupil do finále StarDance, se národ rozdělil na dva tábory. Na ty, kteří mu fandí, přestože je dřevo, a na ty, kteří ho nenávidí. Ale nikdo z nich nevěděl, co je vlastně ve skutečnosti bavič zač.

Lukáš Pavlásek (37) vypadá, jako by neuměl do pěti počítat, ale to je jen jeho póza. Naopak si dokáže vše dobře zkalkulovat. Už od mládí byl přeborník na to, brát peníze za co nejméně práce. To se mu dařilo především v jedné pojišťovně, kde dělal poskoka.

„Tam jsem se stal expertem na to, jak přežít roky ve velké firmě a zároveň nic nedělat,“ vyprávěl o své životní etapě se smíchem Pavlásek, který chce dodnes makat za majlant za skoro nic. Ale tak to by si mohl poplácat po zádech minimálně s polovinou českého národa.

„Dělám jen to, na co mám náladu,“ říká. „Lidi někdy čekají několik dní, než jim odpovím na mail, a když už napíšu, tak mi od nich přijde: Už dávno je po akci. To si pak vyčítám: Sakra, zase peníze v háji…“

Jenže on takový „tydýt“ nebude, dokáže si svým jednoduchým humorem podmanit skoro každého, teda nesmí u toho tancovat, to se pak spoustě lidem otevírá kudla v kapse. Pohybové nadání opravdu nepobral, ale snaží se být nad věcí a nebrat si nevraživé komentáře osobně.

Ale dalším překvapením je, že o sobě prozradil, že je alkoholik! "Ukažte mi pevný bod kdekoli ve vesmíru a já se vám na něm ožeru jako prase!“ Moc rád do sebe vyklopí panáky, a když se napije, tak neví, kdy končit. Jeho mejdan trvá i dva dny v kuse. „Jsem kvartální alkoholik,“ poví upřímně.

„Když vyrazím na dvoudenní tah a kumpáni odpadají, jako známý komik mám pořád s kým pít! Osamělý alkoholik nebudu…“ Dokonce si myslí, že taková delší party je lepší než dovolená u moře. „Dva dny v non-stopu pročistí tělo, vyčistí hlavu a ve výsledku stojí mnohem míň než týden v Egyptě…“

Ale hospody ho už teď tak nelákají, protože je čerstvě zamilovaný. I když to není žádný krasavec, dokáže ženy ukecat a teď si připadá opravdu šťastný. "Jsme spolu krátce, chodí se na mne pravidelně dívat na StarDance a podporuje mě,“ prozradil o své lásce Denise Cingelové.

Ať skončí Lukáš ve StarDance jako vítěz, či poražený, i tak si zajistil takovou popularitu, o které se mu ani nezdálo.

Související články

Další články