Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Finále Tváře: Vystoupení Marty Jandové v ohrožení! Skolil ji hnusný bacil!

Marta Jandová bohužel onemocněla!
Zdroj: TV NOVA
+ Dalších 11 fotografií
Finále velkolepé soutěže Tvoje tvář má známý hlas odstartuje již za několik hodin. Poslední kolo není zrovna nejšťastnějším pro Martu Jandovou. Zpěvačka chytla nějaký zákeřný bacil a po celou dobu líčení v šatně měla na sobě roušku. Snad se jí vše povede a na pódiu předvede opět fenomenální výkon.

Jak dopadne finále populární pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas, se dozvíme už za několik hodin. Napětí stoupá a soutěžící dají do svých vystoupení úplně všechno. Bohužel se tento večer neobejde bez menších potíží.

Chudáka Martu Jandovou skolil před posledním kolem dosti hnusný bacil. Aby nenakazila ostatní spoluhráče, měla během líčení v zákulisí nasazenou roušku.

„Mám ucpané všechny kanály v hlavě. Malá přišla ze školky s nějakým bacilem, který skočil i na mě. Měl takovou velkou baseballovou pálku a přetáhl mě. Dobré je, že mám písničku, která se hodí k mému stavu. Je pomalá, ucouraná, ale závěrečně velkolepá. Třeba si ještě hepčíknu na konci,“ vtipkuje zpěvačka, která se ve finále promění v malovanou postavičku Jessicu Rabbit z filmu Falešná hra s králíkem Rogerem.

"Budou mě hodně utahovat v pase, tak jsem zvědavá, jestli si vůbec sednu,” říká Marta před svou poslední proměnou v soutěži.

Už zanedlouho uvidíme bojovat Martu Jandovou (42), Honzu Cinu, Davida Gránského a Aničku Slováčkovou o titul vítěze druhé řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas. A také samozřejmě o 150 000 Kč, které Nadace Nova věnuje vybrané charitativní organizaci.

Tak se nezapomeňte dívat, ve 20:20 na Nově startuje finálové kolo Tváře. Těšit se můžete na skvělé proměny a perfektní podívanou.

Související články

Další články