Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Finále Survivoru bude na krev. Nikola připravuje nemilosrdnou taktiku, Mikýřovi s Carevem nedá nic zadarmo

+ Dalších 52 fotografií

Finále oblíbené reality show Survivor je tady. Před vyvrcholením nejobtížnější televizní soutěže světa panuje mezi soutěžícími značné napětí. "V tuhle chvíli musím co nejvíc zabrat, protože je to kousek před cílem. Já jsem sem přišla vybojovat to, že ženská vyhraje, a přišla jsem pro ten titul a ty prachy," nechala se slyšet Nikola Kabátová, která se utká s Mikýřem a Martinem Carevem.

V úterý večer se diváci dozvědí, kdo vyhrál trofej pro vítěze reality show Survivor. Před branami finále zbyli už pouze Mikýř, Nikola Kabátová a Martin Carev.

"Jsem šťastnej, že se nám v téhle 'harrypotterovské' trojce povedlo dojít v podstatě až na konec. Samozřejmě se budu snažit vzpomínat z 99 % jenom na ty pozitivní věci. První věci, co se nám povedly, nauka o kokosech, jedení kokosů, to vše si budu odsud odnášet. Už mám na doživotí vystaráno," řekl se smíchem Mikýř.

Nikola: Pojedu na krev, přišla jsem si pro titul a prachy

"Jsem ráda, že se nám to splnilo, plán je dokonán," má jasno Nikola. "Prostě jsme fakt rádi, že jsme tu my tři, zároveň si myslím, že nám všem to tu šrotuje, víme, že se konec blíží," pokračovala.

Nikola zároveň zmínila, že už dlouho zbyla v soutěži jako jediná žena. "Jsem nervózní, protože člověk od té doby, co jsem tu nějakým způsobem byla sama žena se sedmi chlapy, jsem si to musela opravdu vybojovat, abych tu mohla vůbec být. Pojedu na krev," prozradila Nikola svoji taktiku.

"V tuhle chvíli musím co nejvíc zabrat, protože je to kousek před cílem. Já jsem sem přišla vybojovat, že ženská vyhraje, a přišla jsem pro ten titul a ty prachy," dodala sebevědomě.

Martin Carev: Buď to bude youtuber, nebo Nikola

"Ať bude vítěz jakýkoliv, tak jsem fakt happy," řekl Martin Carev. "Co se samotné hry týče, tak si myslím, že po sloučení jsem hrál docela dobře. Několik těch tahů, které byly pro moji alianci stěžejní, stály a padaly s tím, jestli zvládnu tu lest zahrát, a myslím si, že jsem v těch klíčových momentech byl i ten klíčový hráč," rekapituloval svůj postup soutěží.

"Buď to bude youtuber, nebo Nikola," glosoval pak s vtipem, že se do finále probojovali dva influenceři.

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy