Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Finále SuperStar se blíží: Radši ať Justin Bieber zpívá českou hymnu, než aby vyhrál chlupatý nezpěvák z Nitry!

Dvě největší neštěstí našich televizí a internetu.
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz, koláž: měsíčník LU

Miláček bohužel už nejen slovenských teenagerek Štefan Itcho Pčelár (25) nade vši pochybnost vyhraje v neděli SuperStar, čímž se tento den zapíše černým písmem do historie našeho rozhlasového a televizního vysílání hned na druhé místo za datum narození ontarijské supermodelky Justina Biebera (19).

Sympatický chasník z Nitry je sice v pohodě, ale pěvecky a pohybově je podprůměrný a podle agentury Dobrý den z Pelhřimova bude dokonce v noci na pondělí atakovat český rekord, neboť hrozí, že již hodinu a půl poté, co převezme šek na dva a půl milionu, mediální smrt máchne kosou a bude po Itchovi. Smutný rekord zatím držel vítěz druhé české SuperStar Vlastík Horváth (35), který byl po vítězství celebritou jen čtyři dny a dvě hodiny.

Všichni zpěváci, tedy Adam Kukačka (16), Martin Šafařík (22) a Veronika Stýblová (18), jsou kvůli SMS vrtochům puberťaček venku a Itcho tak má vydlážděný chodník, protože Sabina Křováková (20), kterou většina diváků show doteď vůbec nezaregistrovala, nemá žádnou šanci, vezmeme-li na vědomí fakt, že 80 procent SMS posílají dívky, a k tomu, při vší úctě, není žádná krasavice.

Televizní katastrofa a mezinárodní ostuda jsou tak zcela neodvratné a divákům nezbývá než psát na Facebook nesmysly o tlačence a nadávat na poměry. Divácky bude ale finále úspěšné, Nova oprávněně čeká přes milion diváků, kteří budou zvědaví hlavně na to, co si vezme na sebe polská zpěvačka Ewa Farna (19) a hlavně, jaké intriky na Pčelára ve finále vytasí, aby se mu opět pokusila znemožnit uspět, výměnou za to, že nepodlehl jejím svodům a stále odkládá sex na dobu po soutěži, a to ještě neurčitě, neboť pak určitě vezme dráhu do Nitry a ponechá Ewu její samotě a zoufalství.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy