Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Finále StarDance se blíží: Jakub Vágner považuje svoje soupeře za rodinu

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 6 fotografií
StarDance
Desátá řada taneční soutěže StarDance jde do finále. Do posledního kola se protančily tři páry a mezi nimi je i pár s číslem 3 - Jakub Vágner a Michaela Nováková. Oba si účast v pořadu moc užívají a jak sami tvrdí, stala se z nich taková velká taneční rodina.

Již v sobotu budeme moci na obrazovkách České televize sledovat velké finále desáté řady taneční soutěže StarDance. Na úplném začátku se nám představilo celkem deset párů a nyní zbývají už jen tři.

Mezi finalisty se protančili Matouš RumlNatálií Otáhalovou, Veronika Khek KubařováDominikem Vodičkou a Jakub VágnerMichaelou Novákovou.

Za ty dlouhé měsíce příprav a natáčení si soutěžící navzájem přirostli k srdci. „Jsme jeden tým, který je spolu velmi často. Trávíme spolu dlouhé hodiny tréninku. Jsme na sálech vedle sebe, chodíme spolu na snídaně, na obědy a na večeře. Vytvořili jsme v průběhu čtyř měsíců doslova taneční rodinu,“ rozpovídal se Jakub Vágner o tom, jak to tanečníci mezi sebou mají.

„Někdo má k tanci blíže, někdo dále. Někdo je více talentovaný, méně talentovaný, ale to my takhle vůbec nevnímáme. My to vnímáme tak, že každý tomu dává to, co může. A když pak někdo vypadl, ta rodina se zmenšila a my víme, že to tak musí dopadnout. Držíme pospolu,“ pokračoval talentovaný rybář.

„Nejvíce jsme se sblížili samozřejmě spolu. Ale největší parťáci nám už odešli. Byla to Radka Třeštíková s Tomášem. Já bych asi jmenovala úplně všechny, opravdu jsme si sedli,“ popisovala Michaela. „Já to mám úplně stejně. Pro mě všichni mají něco zvláštního v sobě a nakonec to je i důvod, proč byli vybráni,“ zakončil Jakub.

Související články

Další články