Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Finále StarDance ovládla Marie Doležalová! Pavlásek je nakonec bronzový!

Finále StarDance ovládla Marie Doležalová! Pavlásek je nakonec bronzový!
Zdroj: StarDance / Facebook.com
+ Další 2 fotografie
AKTUALIZUJEME: Vítězkou taneční show StarDance je Marie Doležalová. Bronz bere Lukáš Pavlásek, stříbrná nakonec skončila herečka Jitka Schneiderová.

Kdo ovládne StarDance 2015? Tuhle zapeklitou tajenku vyřešil sobotní večer. Překvapivou vítězkou je Marie Doležalová. Diváci tak ocenili jemnou eleganci a cit pro detail.

Nakonec tedy nevyhrál Lukáš Pavlásek. Což je pro soutěž typu StarDance asi dobře.

Lukáš Pavlásek začal sobotní večer tím, že zhodnotil svůj tanec Pak se popasoval se sambou. "Vzal jsem si to k srdci. Slibuju, že dneska vypadnu," usmál se do kamery Pavlásek. Narážel tak na diváky, kteří mu vzkazovali, že v taneční show nemá co dělat.

Při druhém sobotním vystoupení si pak Pavlásek v klidu poseděl i na židli. Už si zvykl, že většinu akce za něj odtančí Lucie. "Pejsánek se lepší každým dnem," řekl o Pavláskovi Zdeněk Chlopčík.

Hodně se mluvilo o úchvatné Jitce Schneiderové. Nakonec na ni zbylo jen stříbro. A to je zklamání. Věřila tomu, že přijde velký triumf.

Nakonec se překvapivě vítězkou stala nenápadná Marie Doležalová. Zdá se, že diváky mohla nakonec přesvědčit zejména epochální volná disciplína.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy