Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Finále StarDance je za dveřmi: Matouš Ruml prozradil, komu přeje vítězství

Finále StarDance je za dveřmi: Matouš Ruml prozradil, komu přeje vítězství
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 11 fotografií
stardance 2019
Už v sobotu se odehraje velké finále soutěže StarDance 2019. O vítězství zabojují 3 páry, které čeká doslova zkouška ohněm. Matouš Ruml (34), kterého k branám možné výhry dovedla tanečnice Natálie Otáhalová (19), prozradil, komu by první místo přál.

Už během posledního dílu StarDance diváci s napětím sledovali, který ze 4 párů vypadne a kteří tanečníci se protančí až do finále. Černého Petra si nakonec vytáhl Kovy s Veronikou Liškovou a soutěž museli opustit. Zbývají už jen 3 páry, které na parketu čeká hned několik náročných čísel.

Diváci mají jasného favorita, kterým je Matouš Ruml Toho do finále dovedla Natálie Otáhalová, pod jejímž vedením se v tanci neuvěřitelně zlepšil a pokroky dělal s každým dalším dílem. On sám však už před časem prozradil, že vítězství by přál někomu jinému.

Ještě než bylo jasno o tom, kdo se vůbec k poslednímu večeru dostane, Matouš se vyjádřil jasně. „Já bych to vlastně přál opravdu všem, protože je na všech vidět ten obrovskej progres. Ale protože se s Verčou Kubařovou známe nejdéle, tak bych to srdcem nejvíc přál jí,“ řekl herec pro eXtra.cz.

Veronika Kubařová nakonec do finále skutečně postoupila, a tak se může stát, že se Rumlovo přání splní. Podle diváků, kteří ohledně výhry hlasovali na sociálních sítích, je však jasným vítězem on. Veronika pak dle odhadů skončí na druhém místě a třetí příčku obsadí rybář Jakub Vágner.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy