Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Finále Muže roku se blíží: Zmužněl kluk z reklamy na kečup, nebo to je dobrý Photoshop?

Zdroj: oficiální zdroj
+ Dalších 16 fotografií
Syn Pavla Trávníčka (67), Pavel Dytrt (27), se bude letos s číslem 8 ucházet o titul Muž roku 2018. Zpočátku ale sklidil poměrně velký posměch od veřejnosti. Zatímco ostatní finalisté jsou svalnatí, on působí jako z reklamy na hlad. Podle posledních fotek to ale vypadá, že na sobě pořádně zamakal. Nebo se snad jedná o dobrý Photoshop?

Letošní ročník soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky, Muž roku 2018 zná své finalisty. Někteří kluci vypadají opravdu hodně dobře a bude těžké určit jen jednoho vítěze. Mezi finalisty se ale našla světlá výjimka, která podle některých nemá v takové soutěži co pohledávat.

Syn pohádkového prince Pavla Trávníčka, Pavel Dytrt, se bude letos s číslem 8 ucházet o titul Muž roku 2018. Na začátku působil hodně pohuble a byl kost a kůže, na které jsme jen stěží hledali kousek svalu

Při pohledu na jeho nové fotky to ale vypadá, že na sobě chlapec pořádně zamakal. Nebo se snad jedná pouze o šikovné ručičky, které mladíkovi přidělaly nějaký ten sval navíc? Ostatně v galerii to můžete posoudit sami.

Letošní finále se uskuteční 24. srpna v Náchodě, kdy večer moderují Klára Doležalová (44) a Karel Voříšek (54). Během večera vystoupí Leona Machálková, Václav Neckář, Ilona Csáková, Markéta Konvičková či Anička Slováčková

Letošní vítězové pojedou reprezentovat na čtyři mezinárodní soutěže do zahraničí. Nejvíce se hlásili studenti a fitness trenéři. Nejvíce kluků se hlásilo se jménem Jakub či Jan.

Kluci pojedou na soustředění do Schrothových lázní, kde je čeká kromě nácviku choreografie na finálový večer i rétorika s Janem Přeučilem nebo návštěva mini zoo, čeká je i přehlídka či poprvé si zkusí být na pódiu a komunikovat s moderátorkou.

Související články

Další články