Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Finále LegoMasters: O tom, kdo si odnese půl milionu, rozhodne Tomáš Klus i děti

+ Dalších 6 fotografií

Reality show LegoMasters na TV Nova míří do finále! Už v neděli večer se tři nejlepší dvojice z Česka a Slovenska utkají o titul a výhru půl milionu korun. Aby nad hlavu mohli zvednout jedinečný lego pohár, musí se soutěžící postavit dvěma výzvám. Jedna otestuje jejich technické dovednosti, druhá jejich kreativitu a vytrvalost. Jako vždy, i tentokrát to bude velice napínavé a rozhodovat budou detaily.

První výzvou, jíž budou soutěžící čelit ve finále LegoMasters, bude postavit nejvyšší možnou stavbu, která se nesmí zhroutit k zemi. Druhou výzvou je pak stavba, na kterou měli soutěžící dvacetihodinový limit. Zadání je cokoli – tedy freestyle.

Stavět 20 hodin je velice náročné, proto moderátoři soutěžící zachraňovali svačinami i masáží. „Mohli by jezdit pravidelně, každou hodinu,“ radovali se z příjemného překvapení moderátorů soutěžící Marek a Michal. „Potřebovali jsme doplnit energii, takže jsme potřebovali cukr,“ prozrazuje taktiku konzumace Šárka s Tomášem. Ti asi zatím nejvíce věří ve vítězství.

Rozhodnou i děti

Novinkou ve finálové epizodě bude to, že o vítězi vedle hlavního porotce Milana Reindla a hvězdného porotce Tomáše Kluse rozhodnou také děti. Soutěžící tak musí myslet i na to, aby svými výtvory oslovili i nejmenší kritiky.

Na finále se těší i zpěvák a aktuálně porotce soutěže Tomáš Klus. Sám má lego v oblibě. "Já jsem lego anarchista. Já neumím stavět podle plánů. To umí moje žena. Ona si vždycky všechno rozřadí podle pytlíčků a udělá si v tom pořádek. Ale já vždy všechno nasypu na jednu hromadu. A stavím si své světy,“ cituje hudebníka TV Nova.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy