Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Finále Elite Model Look je za námi: Která holčička se stane novou topmodelkou a bude balit hollywoodské krasavce? JE TO MINISTROVA DCERA!

Vítězkou se stala tahle kočka!
+ Další 3 fotografie
Jedna z nejprestižnějších modelingových soutěží Schwarzkopf Elite Model Look je za námi a opět do světa můžeme vyslat tu nejlepší z nejlepších. Mezi finalistkami letos byla opravdu velká konkurence, mladé dívenky vypadaly všechny jako z prestižních módních časopisů, ale vyhrát mohla jen jedna. Samozřejmě u toho redakce eXtra.cz nemohla chybět.

Kam se hrabou nějaké soutěže Miss. Tohle má teprve to správné jméno ve světě a grády. Sice někdo nadává, že jsou mezi dívčinami ještě holčičky, které nevědí nic o životě. Ale nic je nemůže ostřílet víc než to, že budou poslány do světa. Přesně jako vítězka české sekce.

Ve Španělském sále na Pražském hradě bylo narváno k prasknutí a všichni netrpělivě očekávali, která z holek to nakonec vyhraje a otevře se před ní brána světového modelingu. Doslova ji to vystřelí na pomyslný Olymp, na kterém se třeba vyhřívá osmnáctiletá vítězka celosvětového finále z roku 2013 Eva Klímková. Dvojnice Kate Moss fotí pro ty nejvěhlasnější módní domy a značky, o kterých se účastnicím Miss ani nezdá.

Letos se k raketové kariéře topmodelky dostala krásná Jana Tvrdíková, která je dcerou bývalého ministra Jaroslava Tvrdíka. Sice vypadá zatím dost zakřiknutě, ale to se po čase otrká, přesně jako její předchůdkyně. Už od pohledu je ale jasné, že má velkou šanci probojovat se až na samý vrchol. Rozhodně pro to má všechny předpoklady.

Jen si ji prohlédněte ve fotogalerii a již brzy vám přineseme s touto půvabnou dívenkou rozhovor nejen o jejích pocitech, ale i o tom, kdo je jejím vzorem a vedle jakého muže by se ráda viděla.

Mohlo by vás zajímat

Další články