Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Filmový trhák Tenkrát v ráji měl premiéru: Jindy svůdná Kerekes byla za jeptišku, sexy Hradilek oblekem nudil

Filmový trhák Tenkrát v ráji měl premiéru: Jindy svůdná Kerekes byla za jeptišku, sexy Hradilek oblekem nudil
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Dlouho očekávaný film z dob Československa měl včera slavnostní premiéru, kde samozřejmě nemohly chybět ty největší hvězdy. Snímek sice dopadl na jedničku, ale jak to bylo s outfity přítomných herců? Pojďte se s námi na to podívat.

Herečka Vica Kerekes (35) nemá problém se před kamerou odhalit celá. Na to se můžete těšit i ve filmu Tenkrát v ráji, který jde do kin přesně dnes a nemůžete si ho nechat ujít. Jenže na červený koberec dorazila v šatech, které více zakrývaly než naopak, takže spousta fandů této svůdné zrzky byla zklamaná.

Ve filmu si střihl i hlavní roli profesionální sportovec Vavřinec Hradilek, který tam také ukázal, jak se sport "podepsal" na jeho postavě. A že je na co koukat. Jenže v civilu to nebyla zas taková sláva. Sice přišel v obleku, ale byl mu tak nějak větší a dost tím nudil. Lepší by bylo, kdyby dorazil do půl těla, to by teprve byl ten správný odvaz.

Nebyl sám, kdo svým outfitem nenadchl. Jen se sami podívejte, jak všichni přítomní dopadli, jestli se jejich oblečení hodí na tak slavnostní akci či nikoliv.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy