Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Filmový festival ve Varech se blíží! Připomeňte si 7 největších skandálů festivalu, na kterém se jinak nic neděje

Vzpomínáte?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Už se to blíží! Už v pátek se opět po roce budou na červeném koberci před Thermalem producírovat malé i velké ryby českého filmového rybníčku. Nejdřív gala, pak party. A právě na nich vznikají ty nejpikantnější skandály. Co se ve Varech vyvrbí letos, to se ještě nechme překvapit. Vzpomeňme si ale společně, jak celebrity trapčily v minulých letech.

Na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech je asi nejskandálnější to, že se tam v podstatě nic moc neděje. Jó, to v Cannes, to je jiná liga, tam je ale i mega průšvih, když na červený koberec vlezete bez podpatků. Občas se ale i českým hvězdičkám zadaří, něco konečně vyvedou, na což novináři čekají jak na smilování, protože alespoň můžou vykázat nějakou činnost, když už dostali akreditaci.

O čem se v předchozích letech nejvíc psalo, díky čemuž se běžný občan dozvěděl, že vůbec nějaké Vary jsou?

Začněme tím, co mají ještě všichni v živé paměti. Tři roky zpátky se o poprask ve Varech postarala Agáta Hanychová se svým dnes už expřítelem Mirkem Dopitou. Přepískli to v baru, a když se nad ránem vraceli do hotelu, napadlo je ustlat si na chodníku. Agáta, která se valí na zemi, ale zaujala amatérského fotografa Lukáše M., který začal fotit. Hanychová začala šílet, Dopita se na fotografa vrhl a rozmlátil mu foťák. Dopita nakonec skončil v policejní cele, aby o několik měsíců později odešel od soudu s podmínkou.

Legendární je taky koupačka festivalového tria Macháček – Geislerová – Vilhelmová. Pařili až do rána, až se nakonec smočili v řece. Krásná vizitka pro MFF!

Jak umí zapařit, dokázal i známý pardál Oldřich Kaiser v roce 2012. Na večírku se rozparádil natolik, že se doslova vyplazil na pódium a nakonec ho musela vyvést ochranka.

S otřesem mozku skončila po festivalové party hvězda jednoho hitu Marek Ztracený. Ve Varech se před čtyřmi lety zpucoval natolik, že neudržel balanc, říznul sebou ze schodů a tekla krev.

Někdo Vary očividně nezvládá, zatímco Agáta si ustlala na zemi, zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert podlehl únavě a složil kosti na lavičce v centru města.

Jedním z největších skandálů festivalu a tečkou za 47. ročníkem byl vstup Ornelly Štikové (Koktové) do společnosti a paměti čtenářů bulváru. Zatímco manželka Josefa Kokty Gábina Partyšová lítala po kolonádě a pracovala, její muž zpracovával zatím neznámou blondýnku Ornellu. Jak to dopadlo, víme všichni, rozvod, porod, spokojená rodina.

Zatímco předchozí ročníky byly, co se týče skandálů, plodné, loni to byla nuda. Nebýt rozchodu Mareše s Faltýnovou, největším vzrůšem by byl nečekaný příjezd na jednu z party vyčichlé německé skupiny Scooter.

Co se bude dít letos, to je zatím ve hvězdách. Na jubilejním ročníku se objeví hned několik zahraničních hvězd, takže pevně doufáme, že ty české nenechají ve štychu a postarají se o nějakou tu pikošku!

Související články

Další články